Czytasz: Postanowienia noworoczne 2018 MEMY

Postanowienia noworoczne 2018 MEMY

Co roku chcemy schudnąć i nauczyć się języka. Marzymy o zmianie pracy i rzuceniu fajek. I...często się nie udaje. Zobaczcie najlepsze memy z postanowieniami noworocznymi.

77 procent badanych wchodzi w Nowy Rok z postanowieniami noworocznymi jak podaje Instytut badań rynkowych. Tabela jest bardzo szeroka, ale najczęściej chcemy pozbyć się wagi, zmienić styl odżywiania, a więc przejść na dietę, zacząć uprawiać sport i rozpocząć naukę języka. Marzy nam się też poprawa życia zawodowego.

Postanowienia noworoczne. Dlaczego nam się nie udaje?

Najpopularniejsze postanowienia noworoczne:

  • 26% chce zrzucić zbędne kilogramy
  • 21% zmienić styl odżywiania
  • 18% zmienić swoje życie zawodowe
  • 16% chce regularnie uprawiać sport
  • 11% chce rzucić palenie

Dlaczego robimy postanowienia akurat na Nowy Rok?

Nowy Rok to punkt graniczny, który pojawia się, bo mamy chwilę wolnego. Są święta, składamy sobie życzenia i zaczynamy się zastanawiać, czego oczekujemy od nadchodzącego roku. Wtedy rodzą się pomysły i pojawiają się koncepcje. A także chęć zmiany.

Postanowienia noworoczne robić warto

- Warto robić postanowienia noworoczne. Lepiej postanowić coś teraz niż w ogóle zrezygnować z takich planów. Ale Nowy Rok nie musi być tym punktem granicznym do wyznaczania sobie celów. W grudniu warto zrobić podsumowanie minionego roku, pomyśleć o tym czego doświadczyliśmy i jakie plany zrealizowaliśmy - mówi Iwona Grzech-Nowak, coach ACC akredytowany przez International Coach Federation.

- A momentem do wyznaczenia sobie postanowień i podjęcia działań może być każda data w ciągu roku, która może okazać się nawet bardziej skuteczna - dodaje.

Postanowienia noworoczne 2018 MEMY

Dla internautów postanowienia noworoczne są łatwym celem. Memy z postanowieniami noworocznymi biją rekordy popularności. Jakie są najpopularniejsze memy o postanowieniach noworocznych 2018? Zobaczcie.

Postanowienia noworoczne 2018 MEMY

 

Czytaj więcej