Silesion.PL

serwis informacyjny

Porsche 718 Cayman GT4 RS fabrycznie wyposażony w opony Dunlop Sport Maxx Race 2

Porsche 718 GT4 RS 1

Porsche 718 GT4 RS 1

Topowa wersja Porsche 718, Cayman GT4 RS z dodatkowym sportowym pazurem dzięki oponom Dunlop Sport Maxx Race 2 klasy „N2” jako opcja do wyboru, w rozmiarach 245/35ZR20 na przód i 295/30ZR20 na tył. Podobny wariant będzie dostępny także dla modelu Porsche 718 Cayman GT4.

Dunlop Sport Maxx Race 2 jest jedną z najczęściej wybieranych opon dla nowego modelu z kultowej serii Porsche GT.

„Opona Dunlop Sport Maxx Race 2 została zaprojektowana, aby uwolnić potencjał samochodów sportowych, dlatego jesteśmy dumni, że Porsche wybrało kolejną oponę naszej marki na montaż fabryczny i wyposażenie klasy N nowego modelu 718 Cayman GT4 RS. Osiągi 718 Cayman GT4 RS mówią same za siebie. Wiemy, że ich właściciele będą mogli w pełni cieszyć się możliwościami tego auta na drodze i torze dzięki intensywnej przyczepności i zrównoważonemu pokonywaniu zakrętów, jakie zapewnia Sport Maxx Race 2,” powiedział Hans Vrijsen, dyrektor zarządzający Dunlop ds. oryginalnego wyposażenia w pionie opon osobowych w regionie EMEA.

Wybierając opony Dunlop Sport Maxx Race 2 użytkownicy otrzymują:

  • doskonałą przyczepność na suchej nawierzchni;
  • stabilność oraz równowagę podczas pokonywania zakrętów przy dużych przeciążeniach, co jest szczególnie ważne w przypadku samochodów sportowych o wysokich osiągach, takich jak 718 Cayman GT4 RS. Te cechy to zasługa zwiększonej sztywności poprzecznej, stabilności klocków i odporności opony na ugięcia;
  • precyzyjne kierowanie i pełną kontrolę na drodze dzięki równomiernemu rozkładowi ciśnienia na całej powierzchni styku opony z nawierzchnią.

Sprawność opony Dunlop Sport Maxx Race 2 na drodze i na torze doskonale pasuje do nastawionego na torowe osiągi modelu Cayman GT4 RS, który łączy w sobie wyścigowe możliwości opracowane przez dział sportów motorowych Porsche z wyrafinowaniem popularnego modelu 718 Cayman.

Od ponad 130 lat Dunlop jest jedną z wiodących marek oponiarskich na świecie. Odkąd John Boyd Dunlop wynalazł oponę pneumatyczną w 1888 roku, nazwa Dunlop kojarzy się z przełomem w technologii oponiarskiej – i wysokimi osiągami, których oczekują kierowcy. Zawsze dążąc do maksymalizacji przyjemności z jazdy, Dunlop oferuje wszystkim kierowcom osiągi i trwałość najnowszych technologii oponiarskich. Więcej informacji o firmie Dunlop można znaleźć na stronie www.dunlop.eu

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024