Silesion.PL

serwis informacyjny

Porównywarka kont oszczędnościowych

Grosz do grosza i mamy dwa grosze. A od dwóch groszy niedaleka droga do trzech. I tak dalej. I tak dalej. Jak widać, zbieranie kasy w najmniejszych nominałach nie wygląda tak strasznie. Schody się zaczynają w momencie, gdy pragniemy zaoszczędzić kasę na przykład na samochód. Wtedy zaczyna nas to przerażać, ale wcale nie musi być tak źle. Wystarczy mieć do tego odpowiednie podejście.

Zacznijmy od tego, że każdego dnia będziemy odkładać parę groszy do przygotowanej wcześniej skarbonki. Może być kupiona ze sklepu, ale będzie to niepotrzebny wydatek, dlatego lepiej przygotować ją samemu. Wystarczy do tego słoik z dziurką w wieczku. Od tej pory będziemy tam wrzucać nasze oszczędności, których nie będziemy wyciągać przed końcem miesiąca. Dopiero wtedy pozwolimy sobie na małe przyjemności. Taki może być początek naszego oszczędzania. Potem możemy odkładać coraz większe kwoty, założymy może konto oszczędnościowe lub lokatę i tak z każdym dniem będziemy widzieć, jak stan naszego konta ciągle rośnie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024