Czytasz: A może zagraniczny jarmark? Dwa bilety w cenie jednego!

A może zagraniczny jarmark? Dwa bilety w cenie jednego!

Tym razem Polsku Bus zaprasza na świąteczne jarmarki w Berlinie, Wiedniu, Pradze lub Budapeszcie

Bożonarodzeniowe jarmarki to jedna z największych atrakcji zimowego okresu. Wśród magicznej atmosfery cudnie udekorowanych kramików, gwaru i muzyki skosztować możecie prawdziwie świątecznych przysmaków – kandyzowanych owoców, czekolady czy pierników. Tym razem Polsku Bus zaprasza na świąteczne jarmarki w Berlinie, Wiedniu, Pradze lub Budapeszcie w okresie od soboty, 2 grudnia do czwartku, 14 grudnia!

Polski Bus dowiezie na świąteczne jarmarki

Kupując bilety w terminie do wtorku, 12 grudnia włącznie możecie skorzystać z promocji na dwa bilety w cenie jednego. 

Berlin to miasto kilkudziesięciu bożonarodzeniowych jarmarków – niemal na każdym skwerku czy placyku widać świąteczne dekoracje i stragany. Każdy jarmark ma swój charakterystyczny, okolicznościowy kubek – warto zebrać je wszystkie! Odwiedźcie jarmarki m.in. na Alexanderplatz, Charlottenburg czy Gendarmenmarkt. 

W Wiedniu najpiękniejsze jarmarki to m. in. Altwiener Christkindlmarkt, w którym zobaczycie teatrzyk kukiełkowy, jarmarki na Rathausplatz, Karlsplatz i na dziedzińcu pałacu Schonbrunn. 

Natomiast w Pradze jarmarki wypełnione straganami oferującymi tradycyjne czeskie produkty, bombki, ozdoby świąteczne czy drewniane zabawki czekają na Was na Placu Wacława i Rynku Starego Miasta. Będąc w Pradze w okresie świątecznym nie można ominąć pięknej szopki betlejemskiej stojącej przy zamku Królewskim na Hradczanach. 

Budapeszt w okresie świątecznym przywdziewa szatę ozdobnych światełek. Most Łańcuchowy przybrany jest w girlandę z lampek, a budynki publiczne, takie jak Parlament, Opera, Zamek Królewski i cała dzielnica zamkowa prezentują się cudownie w magicznym świątecznym klimacie. Koniecznie odwiedźcie deptak Vaci utca gdzie odbywa się Jarmark Bożonarodzeniowy.

Czytaj więcej