Czytasz: To już dziś! Czy Polska wygra z Senegalem?

To już dziś! Czy Polska wygra z Senegalem?

Gdzie oglądać mecz na żywo?

Godzina 17:00, stadion Spartaka Moskwa w stolicy Rosji. Pierwszy mecz Polski na Mundialu 2018. Biało-czerwoni stoczą dziś pojedynek z Senegalem.

Stadion Spartaka Moskwa (fot. fifa.com):

Polska - Senegal - konferencje przedmeczowe:

A jak kadrę Polski widzi FIFA? Zobaczcie profil reprezentacji:

Mecz Polska - Senegal: O 3 pkt na dobry początek

Stawka meczu Polska - Senegal oczywiście wysoka, ale łatwo nie będzie. "Lwy Terangi" to trudny przeciwnik, mający w swoim składzie wielu świetnych zawodników. Polscy kibice liczą oczywiście na świetny występ kadry, a wszystkie oczy będą zwrócone na Roberta Lewandowskiego. Oczekują goli, a niektórzy pewnie nawet marzą skrycie o koronie króla strzelców dla polskiej "dziewiątki". Póki co klasyfikacji przewodzi Portugalczyk Cristiano Ronaldo (3 trafienia na koncie).

Mecz Polska - Senegal: Czy zagra Glik? Kto w bramce?

Wiele dyskusji wokół polskiej reprezentacji i jej debiutu na Mundialu 2018 dotyczy skłądu i ustawienia zespołu. Co do tego drugiego - biało-czerwoni najprawdopodobniej wyjdą na murawę w ustawieniu 1-4-4-1-1. Kto stanie w bramce? To niewiadomo, bo zarówno Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęśny mają szansę. No i pytanie, które spędza sen z powiek kibicom.... Czy w meczu Polska - Senegal zagra Kamil Glik? Szybka rehabilitacja (po kontuzji barku) lidera polskiej defensywy rokuje dobrze, ale czy Nawałka da zielone światło?

Mecz Polska - Senegal transmisja TV

Przedmeczowe studio w TVP Sport rozpocznie się już o 13:50, w TVP 1 o 16:50. Mecz Polska - Senegal o godz. 17:00. Zobaczymy go także w TVP 4K.

Mecz Polska - Senegal online stream

Spotkanie Polska - Senegal online na stronie sport.tvp.pl. Mecz Polska - Senegal będzie można zobaczyć także w aplikacji mobilnej.

Kolejne mecze Polski na Mundialu 2018 już 24 czerwca (Polska - Kolumbia na Kazań Arenia, g. 20:00) i 28 czerwca (Polska - Japonia na Wołgograd Arenia, g. 16:00).