Czytasz: Polska piosenka na Mundial 2018. Słyszeliście już?

Polska piosenka na Mundial 2018. Słyszeliście już?

To debiut popularnej celebrytki.

Piosenka pt. "Twoje zdrowie" ma dopingować i motywować biało-czerwonych na stadionach w Rosji. Czy tak się stanie? Tego nie wiemy. Komentarze do polskiej piosenki na Mundial 2018 są skrajne: jednym się nie podoba, innym - wręcz przeciwnie, choć może to także w dużej części zasługa wokalistki...

Polska piosenka na Mundial 2018 - Marta Barczok "Twoje zdrowie"

Dla Marty Barczok to muzyczny debiut. Do tej pory celebrytka była kojarzona ze sportem, ale za sprawą kibicowania. Furorę zrobiła w czasie Euro 2016, gdzie była ulubienicą fotoreporterów, a przecież konkurencja wśród kibicek na trybunach ogromna.

Piosenka na Mundial 2018 w wykonaniu Marty Barczok została nagrana i wyprodukowana w dwóch londyńskich studiach "Red Sound" oraz "Soundflower Studios", na przełomie marca i kwietnia 2018 roku. Kawałek "Twoje zdrowie" ma zdecydowanie rockowe zabarwienie, a w teledysku do piosenki Marty Barczok możemy podziwiać motocykle. Pojawiają się również biało-czerwone barwy.

Marta Barczok w piosence "Twoje zdrowie". To polska piosenka na Mundial 2018

Niektórzy krytykują polską piosenkę na Mundial 2018 za zbyt małe (lub zbyt mało czytelne) nawiązania do polskiej reprezentacji, inni z kolei chwalą artystkę. Od czasu debiutu w serwisie YouTube "Twoje zdrowie" Marty Barczok zdołało uciułać kilkanaście tysięcy wyświetleń, póki co głosów na tak jest nieco więcej niż tych negatywnych.

 Marta Barczok - Twoje zdrowie (Official Video) Russia 2018 World Cup

 Marta Barczok w piosence "Twoje zdrowie". Będzie HIT Mundialu 2018?

 

Marta Barczok NAGO w CKM i na Instagramie. Zobaczcie zdjęcia pięknej Marty Barczok!

 fot. mat. CKM/Instagram/archiwum Marty Barczok