Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska nie przegra z Meksykiem? Stawiając 5 zł możesz zgarnąć 220 zł w BETFAN

Polska nie przegra z Meksykiem Stawiajac 5 zl mozesz zgarnac 220 zl w BETFAN

Polska nie przegra z Meksykiem Stawiajac 5 zl mozesz zgarnac 220 zl w BETFAN

Już we wtorek 22 listopada pierwszy mecz z udziałem naszych rodaków? Jak reprezentacja Polski rozpocznie zmagania na mundialu?

Tylko dla nowych graczy w BETFAN czeka specjalna oferta – możliwość postawienia na to, że Polska nie przegra z Meksykiem na po szalonym kursie 50.0!

Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem promocyjnym LEGALNY600 od 19.11, godz. 10:00 do 22.11, godz. 16:59
  2. Wpłać dokładnie 35 zł
  3. Zagraj dowolny kupon za dokładnie 30 zł
  4. Następnie zagraj za 5 zł specjalny zakład na to, że Polska nie przegra z Meksykiem, po kursie 50.0 – znajdziesz go TUTAJ!
  5. Jeśli Polacy wygrają lub zremisują, otrzymasz 220 zł na konto główne!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów

Czy mogę zagrać więcej niż jeden kupon?

Nie, każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. W przypadku wykrycia powiązania kont (jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP, komputera (urządzenia) etc.) bukmacher zastrzega sobie prawo do anulowania kuponów biorących udział w promocji.

Czy w ramach promocji mogę zagrać zdarzenie z oferty Matchday Boost?

Z promocji wykluczone są zdarzenia z oferty Matchday Boost.

Czy w tej promocji mogę zagrać za środki bonusowe?

Nie, w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe.

Czy mogę zagrać zakład przeciwny do tego granego po podwyższonym kursie?

Nie, taki zakład jest niedozwolony.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024