Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska na igrzyskach w Tokio – na medalach można nieźle zarobić!

igrzyska olimpijskie skok wzywz

igrzyska olimpijskie skok wzywz

Iga Świątek, Paweł Fajdek czy polscy siatkarze? Już wkrótce przekonamy się, kto przywiezie do Polski olimpijskie medale z Tokio! Jedno jest pewne – na sukcesach Polaków można nieźle zarobić, dzięki zakładom bukmacherskim organizowanym przez legalną, polską firmę forBET!

W historii nowożytnych igrzysk najlepsze dla Polski były zmagania w Moskwie w 1980 roku. Wywalczyliśmy wtedy 32 krążki. Jeżeli ktoś uważa, że w Tokio poprawimy ten wynik, to może się nieźle obłowić. Kurs na to, że zdobędziemy więcej niż 32 medale, wynosi 225.00. Oznacza to, że stawiając 100 PLN można wygrać 22 500 PLN (minus podatek).

Jeśli jest to zbyt ryzykowna inwestycja, to można poszukać pewniaków. Takim wydaje się Paweł Fajdek, który powalczy o złoty medal w rzucie młotem. Czterokrotny mistrz świata nie ma jeszcze w dorobku medalu igrzysk. W 2016 roku w Rio był murowanym faworytem, ale w najważniejszym momencie zawiódł i uzyskał dopiero 17. miejsce. Jeśli tym razem Fajdek, który jest liderem światowego rankingu, wykona wszystko zgodnie z założeniami, powinno być dobrze. Złoty medal można obstawić po kursie 2.25. Fatum nie opuści? W forBET dostępny jest zakład, że Fajdek spali trzy pierwsze próby w finale (20.00) lub w ogóle do niego nie awansuje (30.00).

Zdaniem bukmacherów forBET, trudniejsze zadanie czeka Igę Świątek. Zwyciężczyni Rolanda Garrosa jest rozstawiona w Tokio z numerem 6., wyżej ocenia się szanse m.in. liderki rankingu WTA Ashleigh Barty. Dlatego złoty medal Igi możemy obstawić po kursie 10.00, a krążek w dowolnym kolorze po 2.50.

Na deser warto zostawić sobie turniej siatkarzy. Polacy zagrają w grupie A, pierwszy mecz czeka nas już w sobotę przeciwko Iranowi. Nasze szanse stoją wysoko, bo złoty medal podopiecznych Vitala Heynena obstawimy po kursie 3.60, a krążek w dowolnym kolorze po 1.60. Dla optymistów stworzono zakład, że wygramy turniej bez straty seta – kurs 121.00.

Igrzyska to wydarzenie, podczas którego interesują nas występy nie tylko polskich sportowców. Pewniakami do wygrania klasyfikacji medalowej są Amerykanie (1.12) przed Chinami (5.50) i Japonią (20.00). Ciekawe są zakłady, że jeden biegacz pobije rekordy świata na 100 i 200 metrów (100.00) oraz że Laurel Hubbard, pierwszy transpłciowy sportowiec dopuszczony do rywalizacji w IO, zdobędzie medal w podnoszeniu ciężarów kobiet (dowolny krążek – kurs 1.70).

Wszystkie dyscypliny igrzysk w Tokio można obstawiać na stronie www.iforbet.pl.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author