Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska już wygrała z Węgrami i to po wyższym kursie!

POLSKA GUUUROM Z WEGRAMI

POLSKA GUUUROM Z WEGRAMI

Na mecz Polska – Węgry legalny bukmacher BETFAN przygotował tradycyjną promocję: Polska GUUUROM. Tym razem jest jeszcze lepsza niż zawsze, gdyż… oprócz zabezpieczenia kuponu na wypadek wpadki biało-czerwonych gwarantuje także WYŻSZY kurs na triumf naszej kadry.

Akcja jest przeznaczona dla wszystkich, a wzięcie w niej udziału wymaga spełnienia następujących warunków:

  • a) stawki wynoszącej dokładnie 99 zł
  • b) minimalnego kursu łącznego 5.5
  • c) minimum 4 zdarzeń na kuponie, w tym zakładu na wygraną Polski z Węgrami z TEGO linku

Biorąc pod uwagę, że biało-czerwoni zagrają dziś bez Lewego, Glika czy Krychowiaka, zabezpieczenie kuponu może być bardzo cenne!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024