Czytasz: Polska dziś nie gra, ale w strefie kibica w Katowicach i tak kibicują

Polska dziś nie gra, ale w strefie kibica w Katowicach i tak kibicują

Mundialowych emocji ciąg dalszy.

Mundialowych zmagań ciąg dalszy. W drugiej kolejce grupowych spotkań po raz kolejny trafił Portugalczyk Cristiano Ronaldo. Portugalia wygrała dziś z Marokiem 1:0 w meczu grupy B. Trzy punkty także na koncie Urugwaju, który pokonał 1:0 Arabię Saudyjską (grupa A).

O godz. 20:00 czeka nas pojedynek Iranu i Hiszpanii (grupa B). Wszystkie te spotkania można oglądać chociażby w katowickiej strefie kibica, zlokalizowanej na rynku. Odwiedziliśmy ją dziś z naszym redakcyjnym aparatem. Kibice, pomimo tego, że nie gra Polska, chętnie ją odwiedzają. Tłumów nie ma, ale mundialowe spotkania są na tyle atrakcyjne, że miejscu pustki nie grożą. Zobaczcie zdjęcia.

Strefa kibica w Katowicach. Tak ogląda się mundial:

 

Komentarze
To cię zainteresuje
News
32 minut temu Katowiczanin ofiarą zamachu w Strasburgu

MSZ przyznaje, że wśród ofiar zamachu jest Polak. Z naszych źródeł wynika, że jest nim katowiczanin. 36-letni Bartosz ściśle współpracował z Parlamentem Europejskim.

News
około 1 godziny temu Tragedia w Rudzie Ślaskiej. Nie żyje 77-latka

Samochód zmiótł 4 kobiety wychodzące z autobusu.

News, COP24
3 godzin temu Greta co piątek strajkuje dla klimatu. Teraz do wielkiego protestu ma dojść w Katowicach.

W czasach, w których polityczni liderzy zachowują się jak dzieci, dzieci muszą przyjąć rolę politycznych liderów. 15-letnia aktywistka ze Szwecji wzywa uczniów i rodziców do wielkiego strajku.

News
4 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News
4 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
4 godzin temu Prognoza pogody: Słabną opady śniegu. Co dalej z zimową aurą?

Jaka pogoda czeka nas do końca tygodnia?