Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska – Argentyna bez ryzyka ze zwrotem 100% na konto główne BETFAN

Tylko do środy 30 listopada do 23:59 dla nowych graczy czeka specjalna oferta BETFAN – zakład bez ryzyka! Postaw kupon za 40 zł na wygraną Polski z Argentyną. Jeśli biało-czerwoni wygrają, zgarniesz 250 zł. W przypadku porażki Polaków, Betfan zwróci Ci od razu 40 zł na konto główne!

#POLARG bez ryzyka – w trzech krokach:

1 DOŁĄCZ I WPŁAĆ

  • Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  • Wpłać dokładnie 40 zł

2 ZAGRAJ PIERWSZY KUPON

  • Postaw swój pierwszy kupon za dokładnie 40 zł zawierający zdarzenie na mecz Polska – Argentyna
  • Max. łączny kurs na kuponie to 50.0

3 WYGRANA LUB ZWROT NA KONTO GŁÓWNE

  • Czekaj na rozliczenie kuponu
  • Wygrałeś? Zgarniasz 250 zł!
  • Nie weszło? 40 zł wraca od razu na Twoje konto główne!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

BETFAN POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

Czy mogę zagrać więcej niż jeden kupon?

Nie, każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. W przypadku wykrycia powiązania kont (jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP, komputera (urządzenia) etc.) bukmacher zastrzega sobie prawo do anulowania kuponów biorących udział w promocji.

Czy w tej promocji mogę zagrać za środki bonusowe?

Nie, w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe.

Czy muszę obracać środkami ze zwrotu?

Nie, jeśli przegrasz kupon i otrzymasz zwrot 40 zł, nie musisz obracać tymi środkami – możesz nimi grać dalej jak chcesz lub je wypłacić.

Potencjalna wygrana jest inna, niż podana przez Was (250 zł). Dlaczego?

Potencjalna wygrana została obliczona przy założeniu stawki kuponu w kwocie 40zł oraz kursu (7.10) dostępnego w ofercie w dniu 28.11.2022 r. Jeżeli zagrałeś kupon w późniejszym terminie, potencjalna wygrana może różnić się od podanej przez nas z powodu zmiany kursu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

5 1 Głosowanie
Ocena artykułu

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Prosimy o komentarz.x