Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska – Argentyna bez ryzyka ze zwrotem 100% na konto główne BETFAN

Polska Argentyna bez ryzyka ze zwrotem 100 na konto glowne BETFAN

Polska Argentyna bez ryzyka ze zwrotem 100 na konto glowne BETFAN

Tylko do środy 30 listopada do 23:59 dla nowych graczy czeka specjalna oferta BETFAN – zakład bez ryzyka! Postaw kupon za 40 zł na wygraną Polski z Argentyną. Jeśli biało-czerwoni wygrają, zgarniesz 250 zł. W przypadku porażki Polaków, Betfan zwróci Ci od razu 40 zł na konto główne!

#POLARG bez ryzyka – w trzech krokach:

1 DOŁĄCZ I WPŁAĆ

  • Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  • Wpłać dokładnie 40 zł

2 ZAGRAJ PIERWSZY KUPON

  • Postaw swój pierwszy kupon za dokładnie 40 zł zawierający zdarzenie na mecz Polska – Argentyna
  • Max. łączny kurs na kuponie to 50.0

3 WYGRANA LUB ZWROT NA KONTO GŁÓWNE

  • Czekaj na rozliczenie kuponu
  • Wygrałeś? Zgarniasz 250 zł!
  • Nie weszło? 40 zł wraca od razu na Twoje konto główne!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

BETFAN POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

Czy mogę zagrać więcej niż jeden kupon?

Nie, każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. W przypadku wykrycia powiązania kont (jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP, komputera (urządzenia) etc.) bukmacher zastrzega sobie prawo do anulowania kuponów biorących udział w promocji.

Czy w tej promocji mogę zagrać za środki bonusowe?

Nie, w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe.

Czy muszę obracać środkami ze zwrotu?

Nie, jeśli przegrasz kupon i otrzymasz zwrot 40 zł, nie musisz obracać tymi środkami – możesz nimi grać dalej jak chcesz lub je wypłacić.

Potencjalna wygrana jest inna, niż podana przez Was (250 zł). Dlaczego?

Potencjalna wygrana została obliczona przy założeniu stawki kuponu w kwocie 40zł oraz kursu (7.10) dostępnego w ofercie w dniu 28.11.2022 r. Jeżeli zagrałeś kupon w późniejszym terminie, potencjalna wygrana może różnić się od podanej przez nas z powodu zmiany kursu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024