Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska – Argentyna. 20 PLN za darmo na zakłady w GoPlusBet

GoPlusBet darmowe 20 PLN freebet za weryfikacje na mecz Polakow z Chile

GoPlusBet darmowe 20 PLN freebet za weryfikacje na mecz Polakow z Chile

Na nich! Jeden z najważniejszych meczów naszej reprezetnacji w ostatnich latach! Legalny bukmacher GoPlusBet przy okazji tego meczu, robi szybką akcję! Nowi gracze, którzy zarejestrują się przed meczem i dokończą weryfikację zgarniają darmowy zakład!

Co trzeba zrobić, aby uzyskać darmowy zakład 20 PLN? W godzinach 13:00-23:00 w dniu 30 listopada br. zrealizuj wszystkie poniższe kroki:

  1. Zarejestruj konto w GOplusBET z specjalnym kodem rejestracyjnym BONUSPLUS ;
  2. Wyraź zgody marketingowe;
  3. Dokończ proces weryfikacji swojego konta.

Po tym wszystkim freebet trafi do Ciebie! By skorzystać z freebetu należy obstawić kupon z minimum trzema zdarzeniami, a kurs każdego z nich powinien wynosić minimum 1.30. To tyle!

Jak wykorzystać freebet?

Freebet w odróżnieniu od salda bonusowego nie jest widoczny w bilansie konta. Możesz za to zajrzeć na na swoje konto, a następnie przejść do zakładki “DOSTĘPNE BONUSY”. 

Tutaj dowiesz się, jakie freebety znajdują się na Twoim koncie. Poznasz zasady wykorzystania danego bonusu, a także jego wysokość. 

Co dalej? Po utworzeniu kuponu sprawdź pole pod informacją o całkowitej stawce i możliwej wygranej. Jeśli posiadasz na swoim koncie freebet, dowiesz się o tym za pomocą komunikatu “FREE BET DOSTĘPNY”. Następnie przesuń suwak, który na poniższej grafice oznaczony jest czerwoną strzałką. Następnie pojawią się wszystkie freebety, które posiadasz na swoim koncie.

Należy wybrać ten, który chcesz wykorzystać dla danego kuponu. Pamiętaj o tym, by spełniał warunki opisane w zakładce “DOSTĘPNE BONUSY”. 

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024