Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska – Arabia Saudyjska. W sobotę mecz o wszystko?! Kurs 100.0 na wygraną Polaków

Polska Arabia Saudyjska. W sobote mecz o wszystko Kurs 100.0 na wygrana Polakow

Polska Arabia Saudyjska. W sobote mecz o wszystko Kurs 100.0 na wygrana Polakow

W meczu z Meksykiem byliśmy bardzo blisko upragnionego zwycięstwa (karny Lewandowskiego), jednak ostatecznie musimy zadowolić się podziałem punktów. Znacznie bardziej zaskakujący rezultat miał jednak miejsce w drugim meczu naszej grupy, w którym to Arabia Saudyjska pokonała Argentynę! W takim układzie niespodziewanie to właśnie w sobotę będziemy najprawdopodobniej grać “o wszystko”!

Czy Polacy mogą wyjść z tego spotkania z korzystnym rezultatem? Wierzymy, że tym razem trzy punkty trafią na nasze konto a w legalnych zakładach BETFAN nowi klienci mają możliwość obstawienia wygranej Polski po kursie 100.0!

Zasady promocji:

  • Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  • Wpłać dokładnie 35 zł
  • Zagraj dowolny kupon za dokładnie 33 zł
  • Następnie zagraj z a 2 zł kupon SOLO na zwycięstwo Polski z TEGO LINKU
  • Jeśli Polacy wygrają, otrzymasz 176 zł na konto główne!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów

Czy mogę zagrać więcej niż jeden kupon?

Nie, każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. W przypadku wykrycia powiązania kont (jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP, komputera (urządzenia) etc.) bukmacher zastrzega sobie prawo do anulowania kuponów biorących udział w promocji.

Czy w tej promocji mogę zagrać za środki bonusowe?

Nie, w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe.

Czy mogę zagrać zakład przeciwny do tego granego po podwyższonym kursie?

Nie, taki zakład jest niedozwolony.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024