Silesion.PL

serwis informacyjny

Polscy zawodnicy MMA zaatakowani w Serbii nożami

Polscy zawodnicy MMA zaatakowani w Serbii nozami

Polscy zawodnicy MMA zaatakowani w Serbii nozami

Trzech Polskich zawodników MMA przebywających w Serbii na mistrzostwach świata amatorów MMA, zostało zaatakowanych nożami. Polacy zostałi napadniętych przed przed klubem “Stefan Braun” przy ulicy Nemanji w Belgradzie.

Dziennikarze serbskiej gazety “Blic” informują, że jeden z zawodników odniósł poważne obrażenia. Przebywa na oddziale chirurgicznym i walczy o życie. Został dźgnięty w okolice żeber. Drugiemu zadano rany kłute w okolicy prawego uda. Jego stan jest określany jako dobry.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na schodach przed klubem w Belgradzie. – Stało się to w środku nocy, kiedy żaden z sąsiednich barów nie pracował i nikt tego nie widział, oprócz tych z klubu, którzy pracują od godziny 23. Impreza trwa całą noc. Pewnie byli pijani po imprezie, więc rzucili się na nieszczęśników – mówił jeden pracownik pobliskiego baru w rozmowie z “Blikiem”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author