28 listopada 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Polowanie na gole w meczu Szwecja – Polska w Totolotku

Środa, 23 czerwca 2021, godzina 18.00. Stadion Kriestowskij w Petersburgu. Po jednej stronie – reprezentacja Szwecji – lider grupy, niepokonana na turnieju, pewna wyjścia z grupy. Po drugiej – reprezentacja Polski – ostatnia w tabeli, drużyna, która przeszła drogę od porażki w marnym stylu ze Słowacją, do “zwycięskiego” remisu w starciu z Hiszpanią. Wszelkie znaki na niebie i ziemi sugerują zwycięstwo drużyny ze Skandynawii. Za Polakami nie przemawia także negatywny bilans historyczny (ostatni raz pokonaliśmy Szwedów w 1991 po golach Kowalczyka i Trzeciaka).

Jednak, po sobocie, przełamaniu Lewandowskiego, dobrej grze, a przede wszystkim wyrwaniu punktów reprezentacji La Roja, wiara i nadzieja na nowo powróciła pośród polskich kibiców. Czy podopieczni Paulo Sousy na fali pozytywnej energii ograją Szwedów?

Pora na kolejną odsłonę dedykowanej promocji w Totolotku na spotkania biało-czerwonych. Jutrzejsza promocja od Totolotka to 50PLN za każdego gola Reprezentacji Polski!

Wystarczy, że:

  • zalogujesz się na swoje konto,
  • w dniu meczu tj. 23.06.2021, postawisz kupon zawierający zakład z typowaniem “POWYŻEJ+/PONIŻEJ- 2,5” typy “3+” lub “0-2” na mecz Szwecja – Polska,
  • minimalna stawka zakładu to 101PLN,
  • za każdą strzeloną bramkę przez Polskę dostaniesz 50PLN bez względu na to czy Twój kupon będzie wygrany, czy przegrany.

Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 25-letnią tradycją.
W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności firmy.

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.