Czytasz: Policjant z Zabrza ze złotym medalem

Policjant z Zabrza ze złotym medalem

Policjant, który kiedyś trenował judo, wrócił do tego sportu i osiąga świetne wyniki.


Zabrzański policjant – sierż. szt. Tomasz Broź zdobył złoty medal w grudniowym Międzynarodowym Turnieju Judo regionu morawskiego w Karvinie w Czechach. Policjant, który kiedyś trenował judo, wrócił do tego sportu i osiąga świetne wyniki. Oprócz zdobytego teraz najcenniejszego medalu, w czerwcu zajął III miejsce w XIV Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Judo w Katowicach. Gratulujemy!

Na początku grudnia, w czeskiej Karvinie odbył się Międzynarodowy Turniej Judo regionu morawskiego. W kategorii masters do 90 kg, zwyciężył zabrzański kryminalny sierż. szt. Tomasz Broź. Jest to ogromny sukces dla policjanta, który po wieloletniej przerwie, półtora roku temu wrócił do treningów. Wcześniej, w czerwcu 2017 r., podczas XIV Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Judo, zorganizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach, w kategorii do 90 kg, policjant wywalczył III miejsce. Zawody w Karvinie były zawodami otwartymi, czyli udział w nich mógł wziąć każdy, nie tylko przedstawiciele służb mundurowych.

Sierż. szt. Tomasz Broź jest członkiem klubu GKS Czarni Bytom.

Źródło: śląska policja

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News, Polityka
około 1 godziny temu Biedroń górnikom się nie podlizuje. Zapowiada likwidację górnictwa

Robert Biedroń stawia sprawę jasno. Do 2035 roku zlikwiduje wszystkie kopalnie węglowe w Polsce.

News
2 godzin temu Metropolia chce powołać Fundusz Noblowski. W budżecie nawet 4 mln zł.

Światowej klasy naukowcy i laureaci nagrody Nobla będą prowadzić zajęcia dla studentów uczelni na terenie metropolii.

News
3 godzin temu Sędziowie pokazali co myślą o „zakazie koszulkowym”

„Nowa KRS” uznała koszulki z napisem "konstytucja" za polityczną manifestację, która nie przystoi sędziom. Co zrobili sędziowie?

News, Polityka
6 godzin temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
7 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
7 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.