Czytasz: Policjant z Gliwic przygotowuje się do mistrzostw świata

Policjant z Gliwic przygotowuje się do mistrzostw świata

Gliwicki policjant zajął III miejsce w kategorii Fitness Plażowe Atletyczne Open w zawodach Grand Prix Fiwe.

Gliwicki policjant zajął III miejsce w kategorii Fitness Plażowe Atletyczne Open w zawodach Grand Prix Fiwe, rozegranych w Warszawie. Oprócz tego zdobył II miejsce w kategorii Fitness Plażowe Atletyczne Open w zawodach Kamienna Rzeźba w Strzegomiu. Teraz policjant przygotowuje się do eliminacji do mistrzostw świata.

Starszy sierżant Marcin Dziadczyk na co dzień służy w I Komisariacie Policji w Gliwicach, ścigając sprawców wykroczeń. Poza służbą oddaje się zaś swojej sportowej pasji i rzeźbi sylwetkę. Policjant zajął we wrześniu trzecie i drugie miejsce w zawodach fitness. Pierwszy konkurs - Fitness Plażowe Atletyczne Open - to jednocześnie eliminacje do reprezentacji Polski na Arnold Classic Europe w Barcelonie.

Grand Prix Fiwe są pierwszymi zawodami, w policjant brał udział w tym roku. Wcześniej, w listopadzie 2016 r., wystartował w mistrzostwach świata.

Kulturysta w najbliższym czasie planuje swój udział w kilku prestiżowych imprezach: Diamond Cup w Katowicach i Pucharze Polski w Białymstoku, będącym jednoczenie eliminacjami do mistrzostw świata.

Czytaj więcej