Czytasz: Wynieśli z pożaru kotka
Zdążyli jeszcze przed strażakami. Z zadymionego mieszkania wynieśli małego kota. Teraz rodzina z Tychów dziękuje tutejszym policjantom.

- Nie ma nic lepszego w pracy policjanta, niż szczera wdzięczność osób, którym się pomogło – przyznają śląscy mundurowi. Wspominają sytuację sprzed kilku dni, gdy zapaliło się jedno z mieszkań przy ul. Trzy Stawy w Tychach. Policjanci na miejsce przybyli jeszcze przed strażakami.

Funckjonariusze upewnili się, że mieszkańcom nic nie grozi i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Zatroskana rodzina przyznała jednak, że w mieszkaniu zostały trzy koty.

Okazało się, że dwa z nich same uciekły, natomiast jeden siedział wystraszony, w bardzo zadymionym pomieszczeniu. Mundurowi długo się nie wahali. Jeden z nich poszedł po czworonoga. Wyniósł go z mieszkania i oddał go w ręce właścicielki. Rodzina właśnie oficjalnie podziękowała funkcjonariuszom. - Szczera wdzięczność dzieci, dla których zwierzaki są częścią rodziny, jest dla policjantów bezcenną nagrodą za wykonywaną pracę – mówi Barbara Kołodziejczyk, rzecznika prasowa tyskiej policji.

Czytaj więcej

 


 

Komentarze
To cię zainteresuje
News
37 minut temu Śmiertelny wypadek na torach w Rudzie Śląskiej

Nie żyje 63-letni rudzianin. Co robił na torach?

News, COP24
2 godzin temu Durczok: COP24 czyli polski szczyt hipokryzji

PiS uznał, że drażnienie górników w roku wyborczym to głupota. Że węgla mamy na 200 lat więc jeszcze ich prawnuki mają pewną robotę na grubie. Czyli postanowili dalej robić górników w ciula.

News
3 godzin temu Europa żegna bohaterskiego katowiczanina

Bartosz Pedro Orent-Niedzielski próbował powstrzymać zamachowca. Katowiczanin piątą ofiarą śmiertelną zamachu w Strasburgu.

News
3 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
3 godzin temu Prognoza pogody: Gęste marznące mgły

Uwaga kierowcy! Marznąca mgła. Nie dość, że ograniczy widoczność, to jeszcze może być bardzo ślisko.

News
4 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi