Czytasz: Policjanci uczą jak dać się... okraść!

Policjanci uczą jak dać się... okraść!

To nie pierwszy raz kiedy policjanci z Żor w nietypowy sposób chcą dotrzeć z przedświątecznymi poradami do mieszkańców miasta.

Policyjny AntyPORADNIK "Jak dać się okraść?" po raz kolejny trafi do rąk mieszkańców Żor. Z ulotkami na ulice miasta wyruszają właśnie dzielnicowi. W okresie przedświątecznym, gdy w mieście panuje spory ruch, a większość z nas zajęta jest przygotowaniami do Bożego Narodzenia, stróże prawa będą ostrzegali przed kradzieżami.

To nie pierwszy raz kiedy policjanci z Żor w nietypowy sposób chcą dotrzeć z przedświątecznymi poradami do mieszkańców miasta. Jakiś czas temu wpadli na pomysł i stworzyli ulotkę, której treść w wyjątkowy sposób ukazuje niepożądane zachowania osób, które padają ofiarą przestępców. W policyjnym AntyPORADNIKU dokładnie na przekór radzą "Jak dać się okraść?", a tym samym ułatwić działanie złodziejom.

Dzielnicowi podkreślają, że aby spotęgować zainteresowanie amatorów cudzego mienia wystarczy zastosować się do nietypowych rad... Tym samym wzbudzają większe zainteresowanie odbiorców, którzy przesłanie pisane "między wierszami" biorą głęboko do serca. Akcja, która w Żorach przebiega już kolejny raz z rzędu, cieszy się ogromnym uznaniem, a obok tego, że wywołuje uśmiech to i od czasu do czasu zaczerwienienie na twarzy tych, którym zdarza się być nieostrożnym.

Dzisiaj kamera towarzyszyła dzielnicowemu asp. Krzysztofowi Starowiczowi, który radził jak być bezpiecznym mieszkańcom osiedla Księcia Władysława.

Czytaj więcej