Czytasz: Zaginęły nastolatki. Trwają poszukiwania

Zaginęły nastolatki. Trwają poszukiwania

To nie pierwsze ucieczki dziewczyn. Od kwietnia nie nawiązały kontaktu z rodziną.

Policjanci z Katowic poszukują 15-letniej Marty Krowiak. Nastolatka 22 kwietnia spakowała swoje rzeczy osobiste i po raz kolejny uciekła z domu. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z ojcem. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z policjantami z Katowic pod nrumerami telefonów: 32 200-2555, 32 200-2852, 32 200-2332 lub z najbliższą jednostką policji - tel. 997 i 112.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 15-16 lat, wzrost 170 cm, średniej budowy ciała, włosy brązowe długości za ramiona
Znaki szczególne: pod górną wargą posiada kolczyk srebrny w kształcie podkowy
Ubiór w chwili zaginięcia: spodnie jeans koloru granatowego, buty czarne z białą podeszwą m-ki Sprandi, koszula w kratę koloru czarno-czerwonego, kurtka typy jeans koloru granatowego.

Szukają też Weroniki 

Katowicka policja włączyła się także w poszukiwania zaginionej 17-letniej Weroniki Mędeli. Każdy, kto ma informacje na temat jej aktualnego miejsca pobytu proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji. Można dzwonić także bezpośrednio do dyżurnego rybnickiej komendy wybierając numer (32) 429 52 55. Z ustaleń policjantów wynika, że zaginiona może przebywać na terenie Katowic.


Małoletnia Weronika Mędela 18 maja około godziny 10 wyszła do szkoły i nie powróciła do Powiatowej Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Czerwionce-Leszczynach przy ul. 3 Maja 85. Do chwili obecnej nie nawiązała także kontaktu z opiekunami. Jest to kolejna ucieczka małoletniej.


Rysopis: wzrost około 170 cm, szczupłej budowy ciała, oczy koloru niebieskiego.
Wiek: 17 lat.
Ubiór: zaginiona ubrana była w sweter koloru czarnego, spodnie - leginsy koloru szarego, buty sportowe koloru niebieskiego. Miała przy sobie różowy plecak.

Czytaj więcej