Czytasz: Półfinał Belgia:Francja już dzisiaj!

Półfinał Belgia:Francja już dzisiaj!

Ten mundial zaskakuje, ale jedno jest pewne - to będzie dobry mecz, ponieważ dwie drużyny są w doskonałej formie.

W pierwszym półfinale rosyjskich MŚ, który odbędzie się na Stadionie Kriestowskim w Sankt Petersburgu, spotkają się Francuzi i Belgowie. Jak poszły im poprzednie spotkania? Francuzi wyeliminowali Argentyńczyków 4:3 i Urugwajczyków 2:0, a Begowie dali sobie radę z Japończykami 3:2 i z Brazylijczykami 2:1. Ten mundial zaskakuje, ale jedno jest pewne - to będzie dobry mecz, ponieważ dwie drużyny są w doskonałej formie. 

Francja i Belgia dzisiaj o 20:00

Drużyna Francja nie przegrała żadnego z 5 ostatnich spotkań w ramach Mistrzostw Świata 2018. W najbliższym spotkaniu przyjdzie im się zmierzyć z zespołem, który w tych rozgrywkach również znajduje się w dobrej dyspozycji. Mecz będzie można obejrzeć w telewizji na kanale TVP 1.

Gwiazda ,,Słonecznego patrolu" na trybunach w Rosji

Pamela Anderson będzie kibicować reprezentacji Francji. Na mecz została zaproszona przez francuską federację, co było dużym zaskoczeniem dla Adila Ramiego. 32-letni piłkarz na mundialu dotychczas nie rozegrał ani minuty. W każdym meczu Francuz był tylko rezerwowym. Może w tym meczu się uda?

Gdzie oglądać rozgrywki?

Wszystkie mecze Mundialu 2018 pokaże Telewizja Polska. Mecze będą transmitowane na antenie TVP 1, transmisje będą dostępne także w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz w internecie. Mecze Mundialu 2018 online będzie można oglądać na stronie sport.tvp.pl.


Pojedynek gigantów futbolu. Giroud: To, co łączy Kyliana Mbappe i Edena Hazarda, to fakt, że obaj są geniuszami

W jednym z półfinałów mistrzostw świata w Rosji reprezentacja Belgii zmierzy się z Francją. Oznacza to pojedynek najlepszych zawodników globu. - To, co łączy Kyliana Mbappe i Edena Hazarda, to fakt, że obaj są geniuszami. Pierwszy z nich wciąż jest nieoszlifowanym diamentem, który ma ogromne pole do rozwoju i jest bardzo młody. Z kolei Hazard imponuje w Chelsea tym, jak prowadzi piłkę, potrafi ją kontrolować w niezwykły sposób. Jest dla mnie jednym z trzech najlepszych piłkarzy, z którymi grałem w całej mojej karierze. Kylian również może być jednym z nich, to dwa niewątpliwe talenty - uważa Olivier Giroud, napastnik reprezentacji Francji.

 

wideo: RUPTLY/x-news

Komu tym razem będzie kibicował Thierry Henry? "To trochę dziwne, że jest częścią zespołu naszych rywali"

W jednym z półfinałów mistrzostw świata w Rosji reprezentacja Belgii zmierzy się z Francją. Jednym z asystentów selekcjonera "Czerwonych Diabłów" Roberto Martineza jest Thierry Henry, legenda reprezentacji Francji. - To trochę dziwne, że Thierry Henry jest częścią zespołu naszych rywali. Ma szansę współpracować z drużyną złożoną z generacji bardzo dobrych piłkarzy. Poza tym, to żyjąca legenda francuskiej piłki, najlepszy napastnik w historii, który wiele dał naszej reprezentacji - powiedział Olivier Giroud, napastnik reprezentacji Francji.

wideo: RUPTLY/x-news

 

Eden Hazard: Zawsze z braćmi bardziej od reprezentacji Belgii wspieraliśmy Francję

We wtorek 10 lipca reprezentacja Belgii zmierzy się z Francją w półfinale mistrzostw świata w Rosji. Eden Hazard, jedna z gwiazd „Czerwonych Diabłów”, zdradził przed tym starciem, że razem z braćmi - Thorganem, Kylianem i Ethanem - zawsze pałali większą sympatią do… kadry „Trójkolorowych”.

wideo: RUPTLY/x-news