Silesion.PL

serwis informacyjny

Polacy o włos od medalu Mistrzostw Świata w Judo Kata

Polacy o wlos od medalu Mistrzostw Swiata w Judo Kata

Polacy o wlos od medalu Mistrzostw Swiata w Judo Kata

Aleksandra Masterna w parze z Patrykiem Urbanem (Satorii Jaworzno) wywalczyli czwarte miejsce w Nage no kata U23. Do brązu zabrakło im kilka punktów.

Warto przypomnieć, że Masternak i Urban to brązowi medaliści MŚ z ubiegłego roku. Podczas zawodów w Lisbonie zdobyli 382,5 pkt. W tym roku świetnie spisali się w eliminacjach co dało awans do finału. Zdobyli w nim 391,5 a więc więcej niż rok temu. Niestety do podium zabrkało niespełna kilka punktów.

W dniu dzisiejszym polskę reprezentowało pięć par. Oprócz wyżej wspomnianej, pozostali nie uzyskali kwalifikacji do serii finałowej. Jutro na starcie staną seniorzy w Kime no kata i Kodokan Goshin-Jutsu oraz Katame no kata U23. Wśród polaków największe szanse mają Leszek Piąstka i Anna Jagiełło, startujący w Kodokan Goshin – Jutsu. Mają oni na swoim konce medal ME oraz piąte miejsce na MŚ.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024