Czytasz: Pogoda na weekend. Zbliża się wiosna?

Pogoda na weekend. Zbliża się wiosna?

Prognoza pogody na sobotę i niedzielę.

Pogoda na sobotę 16.02.2019

W dzień bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Rano lokalnie mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 11°C do 13°C, w rejonach podgórskich od 8°C do 10°C, wysoko w Beskidach od 5°C do 7°C. Wiatr słaby, zachodni i południowo-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, północno-zachodni. 

W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Lokalnie marznące mgły ograniczające widzialność do 200 m. W rejonach mgieł wzrost zachmurzenia do dużego. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C, w rejonach podgórskich od -3°C do -1°C, wysoko w Beskidach od 6°C do 8°C. Wiatr słaby, zachodni i południowo-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, północno-zachodni.

Pogoda na niedzielę 17.02.2019

W dzień bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Rano lokalnie mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 11°C do 13°C, w rejonach podgórskich od 8°C do 10°C, wysoko w Beskidach od 6°C do 8°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, północno-zachodni. 

W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Lokalnie marznące mgły ograniczające widzialność do 200 m. W rejonach mgieł wzrost zachmurzenia do dużego. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C, w rejonach podgórskich od -3°C do -1°C, wysoko w Beskidach od 6°C do 8°C. Wiatr słaby, zmienny. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, północno-zachodni.