Czytasz: POGODA na SYLWESTRA. Zakopane, Katowice, Warszawa. Pogoda NOWY ROK

POGODA na SYLWESTRA. Zakopane, Katowice, Warszawa. Pogoda NOWY ROK

Pogoda na sylwestra: Zakopane, Katowice, Warszawa. Jaka będzie pogoda na sylwestra 2017 w miastach, gdzie organizowane są imprezy sylwestrowe Polsatu, TVP i TVN? Czy pogoda na sylwestra nie pokrzyżuje planów? Jaka będzie pogoda w Nowy Rok?

Jaka będzie pogoda na sylwestra w Zakopanem? Gdzie warto wybrać się na sylwestra w Katowicach? Pogoda długoterminowa na sylwestra dla Warszawy nie jest tragiczna, ale zamiast śniegu padać może deszcz.

Jaką pogodę meteorolodzy przewidują na sylwestra? Sprawdź, gdzie pogoda na sylwestra 2017 zapowiada się najlepiej.

Pogoda na sylwestra w Polsce

Wiadomo, że sylwestrowa noc jest gorąca. Ale jaka będzie pogoda na sylwestra 2017/2018? Czy Nowy rok przywitamy, stojąc w śniegu? A może prognozy na sylwestra 2017 zapowiadają deszcz? Sprawdź, jaka będzie pogoda na sylwestra 2017 i przygotuj się na dobrą zabawę.

Pogoda na sylwestra 2017 w Zakopanem

Chcesz spędzić sylwestra w Zakopanem? W odludnej chatce pośród ośnieżonych gór? A może wybierasz się na sylwestra z TVP2 w Zakopanem? Pogoda długoterminowa na sylwestra 2017 w Zakopanem nie jest zbyt optymistyczna. Fakt, nie będzie dużego mrozu. Ale na tym kończą się uroki sylwestra w Zakopanem.

Według meteorologów, pogoda na sylwestra w Zakopanem nie będzie typowo górska.

Wszystko wskazuje na to, że ostatnie opady śniegu będą w święta. Prognozy pogody na sylwestra w Zakopanem pokazują, że temperatura w nocy będzie wynosić ok. -3 st. C. Pogoda w Nowy Rok może się trochę pogorszyć, przewidywane są opady deszczu.

Pogoda na sylwestra 2017 w Katowicach

Szykujesz się na sylwestrową zabawę na Śląsku? Polsat organizuje sylwestra 2017 w Katowicach, ale na pogodę nie ma wpływu. Tu ma byc nieco cieplej, nie tylko z powodu gorącej atmosfery. Pogoda długoterminowa na sylwestra w Katowicach 2017 przewiduje, że w ciągu dnia temperatura wynosić będzie 5 st. C, a w nocy może spaść do 0 st. C.

Miejscami może być ślisko, jeśli spadnie deszcz,a służby na czas nie zdążą zabezpieczyć chodników i ulic. Pogoda na sylwestra w Katowicach 2017 nie przewiduje opadów śniegu.

Plus? Podczas sylwestra z Polsatem w Katowicach nie będziemy brodzić w błocie pośniegowym. Pogoda w Nowy Rok w Katowicach już na pewno będzie deszczowa z lekkim przymrozkiem w nocy.

Pogoda na sylwestra 2017 w Warszawie

Kraina mrozu to na pewno nie będzie. Pogoda na sylwestra w Warszawie pokazuje, że temperatura będzie ledwie zbliżać się do zera. Zgodnie z długoterminową prognozą pogody, sylwester 2017 zapowiada się dobrze, o ile nie będzie padał deszcz.

Pogoda na sylwestra przewiduje deszcz dopiero na Nowy Rok, ale jednodniowe przesunięcia pogody nie są niczym niezwykłym.

 

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje