Czytasz: Pogoda na święta [BOŻEGO NARODZENIA] Śnieg na wigilię 2017 będzie?

Pogoda na święta [BOŻEGO NARODZENIA] Śnieg na wigilię 2017 będzie?

Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2017 nas wreszcie zaskoczy? Czy śnieg spadnie w wigilię Bożego Narodzenia? Sprawdziliśmy, co mówią synoptycy. Gdzie jechać na święta Bożego Narodzenia, by mieć białe święta? Gdzie spadnie śnieg na święta?

Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2017 ze śniegiem?

Długoterminowa pogoda na święta Bożego Narodzenia 2017 nie jest optymistyczna. Wszyscy z utęsknieniem czekamy na białe święta. Czy w tym roku śniegiem sypnie na wigilię Bożego Narodzenia? Zamiast śniegu w większości miast kraju na święta padać będzie deszcz. Jedyna nadzieja w chłodniejszych temperaturach, które zamienią deszcz w śnieg.

Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2017 [TEMPERATURA]

Jaką synoptycy zapowiadają pogodę na święta Bożego Narodzenia? Jeśli chodzi o temperaturę, ucieszą się ci, którzy nie przepadają za siarczystymi mrozami. Słupki rtęci pokazywać będą na święta w różnych regionach Polski od 5 st. C na plusie do -3 st. C w nocy.

Czy będzie śnieg na wigilię 2017?

Od dawna tęsknimy za białymi świętami. Niestety, w tym roku powtórzy się scenariusz z ostatnich lat. Pogoda na święta nie będzie nas rozpieszczać. Gdzieniegdzie spadnie śnieg, ale na białe szaleństwo nie ma co liczyć. Częściej będzie to deszcz ze śniegiem.

Jakie będą święta? Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Pogoda na święta Gdańsk

Synoptycy długoterminową pogodę na święta dla Gdańska mają raczej kiepską. Zarówno 24, 25 jak i 26 grudnia termometry mają pokazywać powyżej 0 st. C. Jedynie nocą możliwe są lokalne przymrozki. Padać będzie raczej deszcz.

Pogoda na święta Warszawa

W wigilię pogoda w Warszawie ma być nieciekawa - pochmurne niebo, 3 st. C i deszcz ze śniegiem. Kolejne dwa dni świąt Bożego Narodzenia mogą być odrobinę chłodniejsze, ale na białe szaleństwo nie ma co liczyć.

Pogoda na święta Katowice

Delikatne słońce, brak opadów i 0 st. C - to pogoda na święta dla Katowic. Synoptycy uprzedzają, że pogody długoterminowej nie można brać za pewnik.

Pogoda na święta Poznań

Poznań w deszczu się schowa. Pogoda na święta Bożego Narodzenia dla miasta koziołków to deszcz ze śniegiem i 2-3 st. C w dzień oraz -2 w nocy. Tu śniegu na wigilię niemal na pewno nie będzie.

Pogoda na święta Rzeszów

Zgodnie z długoterminową pogodą na święta Bożego Narodzenia 2017 w okolicach Rzeszowa może napadać sporo śniegu. Temperatura ma utrzymać się w okolicach 0 st. C, jest więc szansa, że śnieg na wigilię się utrzyma.