Czytasz: POGODA na STYCZEŃ 2018: Zakopane, Warszawa, Kraków. Mróz przyjdzie?

POGODA na STYCZEŃ 2018: Zakopane, Warszawa, Kraków. Mróz przyjdzie?

Pogoda na styczeń 2018 w Polsce zapowiada się mało zimowo. Długoterminowa prognoza pogody w styczniu przewiduje dodatnie temperatury. Mróz w styczniu 2018 może przyjść ok. 20. Jaka będzie pogoda w styczniu 2018 w Zakopanem, Warszawie, Krakowie?

Nie mamy dobrych wiadomości: Pogoda długoterminowa na styczeń 2018 to dodatnie temperatury i ledwie nieśmiałe podrygi zimy

Pogoda na styczeń 2018: Zakopane

Oj, nie będzie wielkich mrozów. Pogoda na styczeń 2018 dla Zakopanego nie prezentuje się zbyt obiecująco. Synoptycy przewidują, że przez cały styczeń temperatura oscylować będzie w okolicy 0 st. C. w drugiej połowie mogą pojawić się lekkie przymrozki.

Pogoda na styczeń 2018 w Zakopanem przewiduje opady śniegu i dodatnie temperatury

Pogoda na styczeń 2018: Warszawa

Nowy rok w Warszawie zacznie się z kilkoma kreskami powyżej zera. Pogoda długoterminowa na styczeń dla Warszawy przewiduje deszcze w pierwszych dniach i nieśmiałe opady śniegu w połowie miesiąca. Ok. 20 stycznia meteorolodzy zapowiadają delikatne ochłodzenie, do -5 st. C w dzień oraz do -10 st. C w nocy.

Pogoda na styczeń 2018: Kraków

Mieszkańcy polskiej stolicy smogu być może w tym roku odetchną z ulgą. Prognoza pogody na styczeń 2018 w Krakowie jest dość łaskawa. Termometry będą pokazywać od 0 do 4 st. C niemal przez cały miesiąc. Jedynie kilka dni po 20 stycznia może być mroźniejszych. Sypać niestety będzie głównie deszcz ze śniegiem.

Deszcz ze śniegiem - taka pogoda na styczeń 2018 dla Krakowa nie nastraja do spacerów po mieście

 

Pogoda na styczeń 2018: Bydgoszcz

Marznący deszcz ze śniegiem i mało słońca. Tak prezentuje się prognoza długoterminowa na styczeń 2018 dla Bydgoszczy. Kierowcy rzadko będą tu musieli skrobać szyby. Przez większość miesiąca meteorolodzy prognozują dodatnie temperatury. Jedynie kilka nocy może być mroźnych, do -8 st. C.

Pogoda na styczeń 2018: Kielce

Nawet mieszkańcy Kielc nie odczują silnych mrozów.

Długoterminowa prognoza pogody na styczeń 2018 dla Kielc zapowiada dość wysokie temperatury, jak na ten rejon kraju.

Sporadycznie padający śnieg w ekspresowym tempie zamieni się w błoto pośniegowe. Temperatura ok. 20 grudnia może spaść do -5 st. C w dzień i -11 st. C w nocy. Przez pozostałą część miesiąca będzie na plusie.

Pogoda na styczeń 2018: Katowice

Gorąca atmosfera utrzyma się w Katowicach od sylwestra przez niemal cały miesiąc. Pogoda na styczeń 2018 dla Katowic właściwie dzień po dniu prognozuje dodatnie temperatury. Odrobinę zimy zaznamy dopiero ok. 18 stycznia, gdy temperatura w nocy spadnie nawet do -10 st. C. W dzień jednak będzie bliska 0.

Czytaj więcej