Czytasz: Środa bez deszczu
Parasole można zostawić w domu. Co najmniej do przyszłego tygodnia.

Jak informuje IMGW, Polska znajduje się pod wpływem rozległego wyżu z centrum nad Finlandią i północną Rosją. Ze wschodu napływa jednak chłodne powietrze polarne kontynentalne.

prognoza pogody w województwie śląskim
prognoza pogody w województwie śląskim

Pogoda w środę - 27 września

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, początkowo na południu lokalnie mgły ograniczające widzialność do 600 m. Temperatura maksymalna od 16°C do 18°C, w rejonach podgórskich od 14°C do 16°C, na szczytach Beskidów od 10°C do 13°C. Wiatr umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, południowo-wschodni.

W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 7°C do 9°C, w rejonach podgórskich od 4°C do 6°C, na szczytach Beskidów od 6°C do 9°C. Wiatr umiarkowany, wschodni. Wysoko w górach wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.

Pogoda w czwartek - 28 września

W dzień zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 16°C do 18°C, w rejonach podgórskich od 14°C do 16°C, na szczytach Beskidów od 11°C do 14°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. Wysoko w górach wiatr słaby, zmienny.

W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 5°C do 7°C, w rejonach podgórskich około 4°C, na szczytach Beskidów od 6°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, południowo-wschodni.

wykres z prognozą pogody
prognoza trzydniowa

Czytaj więcej

 

Komentarze
To cię zainteresuje
News, Polityka
2 godzin temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
2 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
3 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
4 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News, Weekend
5 godzin temu Najpiękniejsze miasto w Czechach to nie Praga. Zdziwieni? [ZDJĘCIA]

Nocował tam Jan III Sobieski, a Wolfgang Amadeusz Mozart skomponował swą symfonię Nr 6 F-dur. A to dopiero początek...

News
7 godzin temu Dzisiaj za darmo sprawdzisz światła w samochodzie

Dzisiaj (15 grudnia) w wybranych stacjach, kierowcy za darmo mogą skontrolować i ustawić światła w samochodzie.