Czytasz: Podejrzani o zabójstwo zatrzymani

Podejrzani o zabójstwo zatrzymani

Złapano podejrzewanych o zabójstwo 47-letniego bielszczanina.

Kryminalni z bielskiej komendy wspólnie z policjantami z komisariatu IV w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę. Osoby te podejrzewane są o zabójstwo 47-letniego bielszczanina. Za przestępstwo to zatrzymanym grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną środę około 21.00 w Bielsku-Białej na ul. Hałcnowskiej. Mężczyźni i towarzysząca im kobieta spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do awantury, której powodem była najprawdopodobniej zazdrość o 37-latkę. Dwaj mężczyźni i kobieta zaatakowali 47-letniego bielszczanina. Byli agresywni. Mężczyzna był kopany po głowie i uderzany rękami po całym ciele. Na skutek doznanych, bardzo poważnych obrażeń zmarł.

Krótko po zdarzeniu, policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 44 i 31 lat oraz 37-letnią kobietę. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1,5 do 3 promili alkoholu. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszą zarzuty, a o ich dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd. Śledczy wnioskują o ich tymczasowe aresztowanie.

źrodło: Policja Bielsko Biała

Czytaj więcej