Czytasz: Pod Pałacem zaparkuje... zaprzęg reniferów

Pod Pałacem zaparkuje... zaprzęg reniferów

W najbliższy piątek pod dąbrowskim Pałacem Kultury Zagłębia zrobi się naprawdę świątecznie. Będą kramy, a nawet... renifery!

Kto z nas nie słyszał o słynnym Rudolfie, ciągnącym zaprzęg św. Mikołaja? Teraz najprawdziwsze renifery będzie można spotkać na żywo. Już w piątek ich zaprzęg zaparkuje pod Pałacem Kultury Zagłębia, a renifery będą towarzyszyły kramom, które zostaną tu rozłożone. - Serdecznie zapraszamy na tradycyjny już Dąbrowski Kiermasz Świąteczny – mówią organizatorzy.

W jego trakcie będzie można m.in. kupić ręcznie robione ozdoby i dekoracje świąteczne wykonane przez uczniów dąbrowskich placówek oświatowych i członków stowarzyszeń i fundacji działających na terenie miasta. - Każdy, kto kupi świąteczny artykuł, otrzyma kupon uprawniający do udziału w loterii, w której można wylosować żywą choinkę – zdradzają organizatorzy. Na pierwsze losowanie zapraszają o godz. 15. Łącznie będzie ich dziewięć.

Nowością tegorocznego kiermaszu będzie śnieżna kula, do której można wejść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Podobnie zresztą jak z reniferami.

Kiermasz na dąbrowskim placu Wolności potrwa w piątek od godz. 14 do 19.

Czytaj więcej