Czytasz: Poćwicz jogę w ogrodzie. Pomożesz dzieciom z nowotworami

Poćwicz jogę w ogrodzie. Pomożesz dzieciom z nowotworami

Joga, szycie bluzy albo własnoręcznie zrobione z drewna podstawki pod kubki. Iskierka organizuje warsztaty hand made. Zebrane w ten sposób pieniądze trafią do małym pacjentów onkologicznych.

Chcesz nauczyć się czegoś nowego? Coś własnoręcznie wydziergać, uszyć, wyhaftować? Zapisz się na warsztaty z hand made, które organizuje katowicka fundacja Iskierka. - Warsztatów jest co niemiara, a jeden ciekawszy od drugiego – zapewniają przedstawiciele fundacji.

Zapraszają m.in. na zajęcia z szycia (będzie można wyjść z nich z nową bluzą lub kosmetyczką), z haftu, z decoupage, szydełkowania albo wykonywania z drewna podkładek pod kubki. Wśród propozycji (może je zobaczyć na stronie fejsbukowej Iskierki) są też zajęcia z jogi w ogrodzie a nawet linorytu. Koszt? W zależności od zajęć od 40 do ok. 90 zł.

Jeśli wybrałeś coś dla siebie, kolejnym krokiem jest wpłacenie określonej kwoty bezpośrednio na konto fundacji: 16 1050 1588 1000 0023 0023 0170 z dopiskiem : DAROWIZNA ARTETERAPIA. Warsztaty odbędą się 13 kwietnia w godz. od 17 do 20. Miejsce? Szkoła Podstawowa nr 37 ul. Lompy 17 w Katowicach.

Pieniądze z warsztatów pomogą zorganizować zajęcia arteterapeutyczne dla dzieci z chorobą nowotworową - podopiecznych Fundacji Iskierka.

Czytaj więcej