Czytasz: Plejada polskich gwiazd na Beerfeście!

Plejada polskich gwiazd na Beerfeście!

Kamil Bednarek, Kaliber 44, East West Rockers, Łąki Łan i inni na Tyskie Beerfest!

Pierwszy weekend września na Śląsku upłynie w towarzystwie zimnego, świeżego piwa i świetnej muzyki. Tyskie zaprasza na 17. edycję Beerfestu, który odbędzie się pod hasłem „Czas na Fest!”. Na dwóch scenach zaprezentują się m.in.: Kamil Bednarek, Natalia Szroeder, Łąki Łan, Kaliber 44, Lady Pank, Video, East West Rockers, Weekend, Boys, Enej, Grzegorz Stasiak. Tyskie Beerfest potrwa od piątku 1 do niedzieli 3 września. Wstęp jest bezpłatny. 

BEERFEST 2017 - NAJWIĘKSZA PIWNA IMPREZA NA ŚLĄSKU

Beerfest już od 17 lat cieszy się niezmiennym powodzeniem. To jedno z największych cyklicznych wydarzeń na Śląsku, na które tradycyjnie wstęp jest bezpłatny! Beerfest zdążył wpisać się już w kalendarz największych śląskich imprez, a mieszkańcy wiedzą, że rokrocznie mogą liczyć na wiele atrakcji, przeznaczonych zarówno dla miłośników piwa, dobrej muzyki i kuchni oraz tych szukających wrażeń. Każdy znajdzie na Beerfeście coś dla siebie.

W Parku Śląskim na Polach Marsowych stanie scena główna, na której zaprezentują się znani artyści reprezentujący różne style muzyczne, a na Dużej Łące największy w Polsce Namiot Biesiadny z wyjątkowym klimatem śląskiej biesiady, w którym zaprezentują się lokalni artyści.  

Zobacz zaproszenie na Beerfest Kamila Bednarka, Lady Pank oraz Tedego:

 

Beerfest to – jak wskazuje nazwa –  przede wszystkim święto piwa. Nie zabraknie zatem świeżego piwa prosto z browaru, w tym także wyjątkowego wariantu Tyskiego 14-dniowego, oraz strefy Tyskich Browarów Książęcych, w której będzie można zdobyć dawkę solidnej, piwnej wiedzy, m.in. dzięki warsztatom na temat sztuki nalewania i degustacji piwa.

Będzie także można na własne oczy zobaczyć, jak warzone jest piwo Tyskie, i w ciekawy sposób poznać historię browaru. Dodatkowo każdy zwiedzający będzie mieć szansę na zdobycie certyfikatu Tyskiego Znawcy Piwa. Na kinomanów czekać będą filmy w ramach kina letniego, natomiast na amatorów mocniejszych wrażeń – balon widokowy oraz lunapark z licznymi konkursami.  Tyskie zadba też o miłośników smacznego jedzenia – specjalnie dla nich na Beerfeście pojawią się różnorodne foodtrucki.

- Beerfest zrzesza bardzo różnorodną publikę. Dziękujemy mieszkańcom Śląska, że wpisali nasze święto piwa w swoje kalendarze i co roku z nami są. Chcemy dać im to, co najlepsze, dlatego na Beerfeście zapewniamy świeże piwo Tyskie prosto z browaru, dużo atrakcji i świetne wydarzenia muzyczne. Wystąpią m.in. Kamil Bednarek, Enej, Lady Pank, East West Rockers, Łąki Łan, Kaliber 44, Tede oraz śląskie gwiazdy takie jak Grzegorz Stasiak, Frele czy Mirosław Szołtysek oraz inni artyści. Atrakcji na Beerfeście jest tak dużo, że każdy będzie mógł ciekawie spędzić cały weekend w Parku Śląskim. Zapraszamy, będzie Fest! – zachęca Mateusz Piłat z Tyskich Browarów Książęcych.

Zarezerwuj sobie „Czas na Fest” już dziś!
Więcej szczegółów i line up na stronie: beerfest.com.pl

Czytaj więcej