17 października 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Player Bets w Noblebet czyli ulepszona forma BetBuildera

Player Bets w NobleBet to ulepszona forma BetBuildera, oprócz tego, że można łączyć klasyczne zakłady na mecz/liczbę bramek czy przykładowo obie drużyny strzelą bramkę tak/nie, to jest to dużo bardziej rozbudowana wersja BetBuildera pod kątem zakładów specjalnych na drużyny czy zawodnika.

Istnieje wiele opcji w piłce nożnej: gole, strzały, strzały na bramkę, asysty, odbiory, kartki, itd. Najlepsze jest jednak to, że są zakłady H2H, które można grać czy to w obrębach jednego meczu, ale też łącząc zawodników z różnych meczów, np. Immobile odda więcej strzałów z Turcją niż Lewandowski ze Słowacją. Takiej oferty zakładów nie znajdziesz u pozostałych bukmacherów. W ofercie PlayerBet znajdziemy także zakład Potrójny który polega na ustawieniu zawodników w kolejności – np. wybierasz 3 zawodników i ustawiasz piłkarzy na przykład w liczbie strzałów na bramkę, to znaczy: który zawodnik będzie miał najwięcej oddanych strzałów, następnie kto będzie drugi i trzeci.

Polski Bukmacher Sp z o.o. (NobleBet) posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów dnia 3 stycznia 2019 r. o numerze PS4.6831.28.2017

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.