Silesion.PL

serwis informacyjny

Player BETS – Betfan z nowością na rynku legalnych polskich bukmacherów!

Do BETFAN wlatuje nowa oferta na mecze piłki nożnej. Rozbudowane i rozszerzone zakłady czyli Player BETS – nowość na rynku legalnych polskich bukmacherów!

O co w tym chodzi? Wszyscy zapewne znacie zakłady na strzelca gola itp. Zakłady bukmacherskie BETFAN postanowiły rozszerzyć tę ofertę o dodatkowe typy takie jak np.: liczbę goli, asyst, podań, strzałów i prób odbioru danego zawodnika. Warto też zaznaczyć, że nie będzie ona dostępna tylko na wybrane mecze. Praktycznie każda piłkarska potyczka będzie wzbogacona o dodatkowe zakłady!

Maurizio Sarri przed obecnym sezonem zapowiedział, że Mirialem Pjanić będzie centralną postacią jego zespołu. Włoch chciał, żeby pomocnik zaliczał grubo ponad 100 kontaktów z piłką podczas meczu. Teraz możecie skorzystać z tej wiedzy, grając np. na liczbę podań Bośniaka. Proste? Proste! Przykładowy PlayerBets:

Zakłady znajdują się w ofercie na dany mecz piłki nożnej w kategorii PLAYER BETSWarto byłoby skorzystać, co?

Zakłady przedmeczowe, zakłady live, zakłady esportowe, a może rozrywka? To TY decydujesz co chcesz zagrać! Odnalazłeś już swój zakład? ŚWIETNIE! Dodaj go do kuponu! To PROSTE, tak jak wszystko w BETFAN. Wystarczy, że klikniesz na kurs i… już! Twój zakład znalazł się na kuponie. Grasz singla? Nie ma problemu. Wolisz więcej zdarzeń na kuponie? Po prostu dodaj kolejne tak samo szybko jak poprzednie. Rozmyśliłeś się? Nie ma problemu, po prostu usuń zdarzenie! A może zakład systemowy? W każdej chwili możesz zmienić decyzję i zagrać dokładnie tak, JAK CHCESZ.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author