Silesion.PL

serwis informacyjny

Play-offowy Typer NBA w eWinner

Sezon NBA w pełni, dziś w nocy kończy się sezon regularny, jutro rozgrywane zostanie rywalizacja o 8. miejsce w Konferencji Zachodniej. Z tej okazji rusza w eWinner projekt o dumnej nazwie „Play-offowy Typer NBA w eWinner”, w którym do wygrania są m.in. piłki z autografem Marcina Gortata. Co ważne, każda osoba, która dołączy do gry otrzyma bonus od depozytu lub freebet.

Zasady są proste: do startu meczu każdej rundy play-offów należy wskazać zwycięzcę wszystkich par. Za wytypowanie poprawnie zwycięzcy serii użytkownik otrzyma 5 punktów, zaś za wskazanie dokładnego wyniku dodatkowe 3. Wygrywa ten, kto po Finałach NBA zdobędzie najwięcej oczek na swoim koncie.

Konkurs rozpoczyna się dnia 15.08.2020, godz. 8:00. i kończy się wraz ze startem pierwszego meczu Finałów NBA sezonu 2019/2020. Zgłoszenia przesłane po zakończeniu Konkursu nie biorą udziału w Konkursie.

Ranking typerówPktNagrody
1Rahma Melendez10Piłka z podpisem MG13, bonus 300 PLN, obrót x1
2Malaki Barrera10Piłka z podpisem MG13, bonus 300 PLN, obrót x1
3Vinay Finley10Piłka normalna, bonus 150 PLN, obrót x1
4Sofia Pearce10Piłka normalna, bonus 150 PLN, obrót x1
5Ethel Ahmed10Piłka normalna, bonus 150 PLN, obrót x1
6Shaquille Hurst10Freebet 50 PLN

Załóż konto w eWinner, wpisując kod: LEGWIN, by dołączyć do zabawy. Po rejestracji możesz odebrać zwrot za pierwszy zakład do 155 PLN. Wygrałeś? Gratulacje! Nie trafiłeś? Wypłać lub graj dalej! Jeśli już jesteś naszym użytkownikiem i skorzystałeś z promocji na start, pomiń ten krok.

Wytypuj ostateczne rozstrzygnięcia wszystkich pojedynków w danej rundzie play-offów. Swoje typy umieść na poniższym drzewku. Za odgadnięcie zwycięzcy otrzymasz 5 punktów, a za wytypowanie dokładnego rezultatu możesz zdobyć dodatkowe 3 punkty.

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLN. Zwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).