Czytasz: Kwiaty od piłkarzy
01:14
Piłkarze GKS Tychy rozdawali tyszankom przepiękne tulipany. Powód? Dzień Kobiet oraz zbliżający się mecz z MKS Kluczborkiem!

Piłkarze tyskiego klubu wręczali tulipany oraz zaproszenia tyszankom na placu Baczyńskiego oraz na Śląskiej Giełdzie Kwiatowej.

- W ten sposób chcemy docenić wszystkie panie w dniu ich święta. Podziękować tym, które już chodzą na mecze GKS-u Tychy oraz zachęcić niezdecydowane panie do przyjścia na Stadion Miejski - wyjaśnia Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy GKS Tychy.

KOBIET NA MECZACH JEST CORAZ WIĘCEJ

Jeszcze 20 lat temu obecność kobiet na polskich stadionach była wielkim wydarzeniem. Współcześnie coraz więcej kobiet pojawia się na trybunach, by kibicować sportowcom, również tym w trójkolorowych barwach.

-  Jeśli chodzi o frekwencję kobiet na meczach GKS-u Tychy to około 10% stanowią właśnie panie. Kobiety łagodzą obyczaje i często uatrakcyjniają dane widowisko - dodaje Trzosek.

GKS Tychy vs. MKS Kluczbork w tę sobotę

Mecz tyskiej "gieksy" z MKS-em odbędzie się w tę sobotę o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Tychach. Informacje o biletach znajdziecie na stronie klubu (SPRAWDŹ).

Czytaj więcej