Silesion.PL

serwis informacyjny

Pierwszy turniej Mistrzostw MMA Polska już w kwietniu

Już w kwietniu Stowarzyszenie MMA Polska zorganizuje pierwszy turniej amatorskiego MMA.

Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska organizowany przez Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się 17 kwietnia w Warszawie. Współorganizatorem wydarzenia jest Białołęcki Ośrodek Sportu, a patronat nad turniejem objął Grzegorz Kuca – Burmistrz dzielnicy Białołęka.

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w turnieju mogą się już rejestrować na stronie mmapolska.org/zapisy/ poprzez formularz zgłoszeniowy.

  • Data zakończenia zapisów: 10 kwietnia 2021.
  • Opłata startowa: I termin do 03.04.2021 – 80 zł
  • II termin 04.04 – 10.04.2021 – 100 zł

Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody” mmapolska.org/_zawody.php

WAŻNE! Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024