News

Piękny gest KZK GOP. Na Wigilię dla samotnych

Cztery specjalne, bezpłatne linie autobusowe dowiozą mieszkańców na tegoroczną Wigilię dla samotnych.

Wigilia to wyjątkowy czas. Wyjątkowy, bo spędzamy go z rodziną. - Niestety nie wszyscy mają takie szczęście - podkreślają organizatorzy Wigilii dla Samotnych. Wszystkich chętnych zapraszają 24 grudnia do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach oraz Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach, gdzie odbędą się tegoroczne Wigilie dla Samotnych. Wielu uczestników spotka się tu po raz kolejny. - Podczas poprzednich edycji naszej wigilii, nawiązało się wiele przyjaźni – podkreślają organizatorzy. Większość to jednak osoby starsze, które zgłaszały trudność w dotarciu na miejsce.

Z pomocą postanowił przyjść im KZK GOP. - Uruchomimy cztery specjalne linie autobusowe, które za damo zawiozą chętnych na miejsce Wigilii dla Samotnych – mówią w biurze promocji KZK GOP. Uruchomione linie autobusowe zostaną oznaczone jako:

„S1" (Siemianowice Śl. Michałkowice Budryka - Katowice MCK),

„S2" (Świętochłowice Zgoda ZUT – Chorzów Dąbrowskiego – Chorzów Centrum - Katowice Osiedle Tysiąclecia – Katowice MCK),

„S3" (Katowice Os. Odrodzenia – Ligota – Katowice MCK),

„S4" (Katowice Giszowiec - Katowice MCK),

Dodatkowo, w celu rozszerzenia oferty dojazdowej w rejon Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach ze świętochłowickich dzielnic, tj.: Chropaczów, Lipiny, Piaśniki i Centrum uruchomione zostaną dodatkowe kursy realizowane linią nr 201. Rozkład jazdy specjalnych linii sprawdzić można na www.kzkgop.pl oraz www.katowice.eu w zakładce aktualności.

SPRAWDŹ ROZKŁAD JAZDY SPECJALNYCH LINII AUTOBUSOWYCH

Czytaj więcej

Napisz do autora m.nykiel@silesion.pl
Zmiana kategorii na: Video