Czytasz: Piękny gest KZK GOP. Na Wigilię dla samotnych

Piękny gest KZK GOP. Na Wigilię dla samotnych

Cztery specjalne, bezpłatne linie autobusowe dowiozą mieszkańców na tegoroczną Wigilię dla samotnych.

Wigilia to wyjątkowy czas. Wyjątkowy, bo spędzamy go z rodziną. - Niestety nie wszyscy mają takie szczęście - podkreślają organizatorzy Wigilii dla Samotnych. Wszystkich chętnych zapraszają 24 grudnia do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach oraz Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach, gdzie odbędą się tegoroczne Wigilie dla Samotnych. Wielu uczestników spotka się tu po raz kolejny. - Podczas poprzednich edycji naszej wigilii, nawiązało się wiele przyjaźni – podkreślają organizatorzy. Większość to jednak osoby starsze, które zgłaszały trudność w dotarciu na miejsce.

Z pomocą postanowił przyjść im KZK GOP. - Uruchomimy cztery specjalne linie autobusowe, które za damo zawiozą chętnych na miejsce Wigilii dla Samotnych – mówią w biurze promocji KZK GOP. Uruchomione linie autobusowe zostaną oznaczone jako:

„S1" (Siemianowice Śl. Michałkowice Budryka - Katowice MCK),

„S2" (Świętochłowice Zgoda ZUT – Chorzów Dąbrowskiego – Chorzów Centrum - Katowice Osiedle Tysiąclecia – Katowice MCK),

„S3" (Katowice Os. Odrodzenia – Ligota – Katowice MCK),

„S4" (Katowice Giszowiec - Katowice MCK),

Dodatkowo, w celu rozszerzenia oferty dojazdowej w rejon Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach ze świętochłowickich dzielnic, tj.: Chropaczów, Lipiny, Piaśniki i Centrum uruchomione zostaną dodatkowe kursy realizowane linią nr 201. Rozkład jazdy specjalnych linii sprawdzić można na www.kzkgop.pl oraz www.katowice.eu w zakładce aktualności.

SPRAWDŹ ROZKŁAD JAZDY SPECJALNYCH LINII AUTOBUSOWYCH

Czytaj więcej