Silesion.PL

serwis informacyjny

Piękna puenta kariery Messiego, czy symboliczna zmiana warty? Analitycy o finale Mistrzostw Świata

Messi Maradona argentyna

Messi Maradona argentyna

Prognozy analityków sportowych wskazywały Francję i Brazylię, jako najbardziej prawdopodobną parę finalistów Mistrzostw Świata. Canarinhos musieli jednak uznać wyższość dzielnych Chorwatów, a miejsce w finale, obok rzeczonej Francji, wywalczyli Argentyńczycy. I trzeba przyznać, że jest to rozstrzygnięcie, do którego nie sposób się przyczepić.

8 lat po pamiętnym starciu z Niemcami Albicelestes ponownie są w finale, a mecz z obrońcami tytułu zapowiada się jako jedna z najbardziej wyrównanych finałowych potyczek w historii. Czy po raz trzeci w historii o losie tytułu zadecyduje konkurs rzutów karnych? Takiego zdania jest zdecydowana większość typujących sposób rozstrzygnięcia najważniejszego meczu czterolecia.

Francja o włos, przynajmniej według ekspertów

36% szans na zwycięstwo Francji, a 33% na triumf Messiego i spółki, tak wyglądają przewidywania analityków jednego z czołowych legalnych bukmacherów. Nie sposób wskazać zdecydowanego faworyta, ale jedno nie ulega wątpliwości – w finale zmierzą się najsilniejsze zespoły, jakie przyjechały do Kataru.

„Od półfinałów to Francja jest faworytem wg naszych graczy. Aż 63% wszystkich stawek od czasu gdy z turnieju odpadła Brazylia przyjęliśmy właśnie na zwycięstwo Trójkolorowych. Po świetnym meczu Argentyny z Chorwacją zaobserwowaliśmy wzrost stawek na wygraną Albicelestes, nie zmieniło to jednak znacznie rozkładu zakładów” – zaznacza analityk pracujący dla bukmachera SUPERBET.

Messi czy Mbappe?

Równie fascynująco zapowiada się walka o koronę króla strzelców, bowiem dwie największe gwiazdy mistrzostw mają na swoim koncie po 5 trafień. 40% graczy obstawia, że sięgnie po nią Messi, 35% wyżej ocenia możliwość triumfu Mbappe. Tuż za ich plecami, z czterema bramkami na koncie są Olivier Giroud i Julian Alvarez, jednak ich szanse zdają się być czysto iluzoryczne.

Chorwacja z kolejnym medalem?

Nieco mniej wątpliwości wydaje się budzić mecz o trzecie miejsce. W „małym finale” dojdzie do spotkania dwóch rewelacji mistrzostw – Chorwacji i Maroka. Ci pierwsi są co prawda aktualnym wicemistrzem świata, ale przed turniejem niewielu widziało w nich kandydata do miejsca na podium. Z kolei Maroko jest pierwszym w historii afrykańskim zespołem, który dotarł do półfinału mistrzostw. Eksperci więcej szans dają Chorwatom – 42%. Możliwość pierwszego w historii medalu dla Afryki oceniana jest na 31%.

Kto najlepszym golkiperem?

W tle dla decydujących rozstrzygnięć toczy się też walka o inne prestiżowe trofeum – złote rękawice dla najlepszego bramkarza turnieju. Faworytem wydaje się być Yassine Bounou (37% szans), ale po piętach depcze mu Emiliano Martinez (33%).

Czy na ostatniej prostej prognozy ekspertów okażą się trafne? A może obrót spraw wszystkich zaskoczy?

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023