Silesion.PL

serwis informacyjny

Pewnego razu w Deadwood czyli western z Robertem Bronzi wyglądającym jak Charles Bronson

Czas na kolejny western czyli Once Upon a Time in Deadwood ( Pewnego razu w Deadwood). W filmie Robert Bronzi wyglądają jak Charles Bronson! Jeśli podobał Ci się film Death Kiss* , ucieszysz się z faktu że Robert “Bronzi” Kovacs, ponownie wcielił się w bohatera broniącego sprawiedliwości. Główna postać filmy, grana przez Bronzi, do złudzenia przypomina Charlesa Bronsona z lat jego świetności. Ta sama fryzura, charakterystyczny wąs i brak litości w eliminowaniu przestępców. Film nakręcono w rozpoznawalnych miejscach, w których Bronson stał 50 lat temu w klasycznym westernie Once Upon a Time (Pewnego razu na Dzikim Zachodzie**).

Pewnego razu w Deadwood to historia rewolwerowca, któremu dziewczyna podsuneła wolno działającą truciznę i powiedziała, że ​​ma trzy dni na odnalezienie i uratowanie jej siostry, która została porwana przez bandytów. Jeśli uratuje siostrę, otrzyma antidotum.

Death Kiss jest nieoficjalną, niskobudżetową wariacją filmu „Życzenia śmierci” z Charlsem Bronsonem. Fabuła filmu skupia się na bezimiennym mścicielu o sekretnej przeszłości, który przyjeżdża do miasta rządzonego przez typów spod ciemnej gwiazdy. Postanawia wziąć sprawy we własne ręce i posłać w kierunku szumowin tytułowy pocałunek śmierci. W produkcji Millman oprócz Bronziego zobaczymy również Aleca Baldwina, który w zwiastunie pełni rolę narratora.

Charles Bronson, właśc. Charles Dennis Buchinsky (3.11.1921 – 30.08.2003) – amerykański aktor filmowy i telewizyjny. Urodził się w Ehrenfeld /k. Pittsburgha w rodzinie emigrantów z terenów Rzeczypospolitej. Jego ojciec, Walter Buchinski, Tatar lipkowski, wyemigrował do Ameryki z Druskienik, matka zaś, Maria (z domu Walińska), była córką emigrantów pracujących w kopalni antracytu w Tamaqua w Pensylwanii. W domu mówiło się po polsku i rosyjsku.

Urodzony na Węgrzech Robert “Bronzi” Kovacs to aktor i zawodowy jeździec z zamiłowaniem do dzikiego zachodu i klasycznego amerykańskiego filmu. Bronzi pracował jako cieśla, konny, muzyk i były członek służby wojskowej. Zawodowo wyszkolony aktor w szkole teatralnej Marii Mezey (Budapeszt), kaskader, akrobata i Judo Player. Robert mówi w wielu językach, w tym angielskim, hiszpańskim i węgierskim. Dzięki wznowieniu budowy filmu Bronzi doskonalił swoje umiejętności podczas występów na żywo i pokazów dzikiego zachodu, w tym „Fort Bravo” Almeria, Hiszpania „Port Aventura” – Costa Dorada, Hiszpania, „Rancho Texas Park” – Wyspy Kanaryjskie. oraz Filmy fabularne, Siedmiu szarmantów, Pocałunek śmierci, Ucieczka z bloku śmierci 13 W wieku 62 lat Bronzi nagle zaczyna karierę filmową. Urodzony poza Budapesztem, synem górnika, dorastał, dbając o zwierzęta i ucząc się stolarstwa. Jego ulubioną rozrywką było odwiedzanie lokalnego kina w celu oglądania westernów amerykańskich.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author