Silesion.PL

serwis informacyjny

Paweł Jańczyk- spiker pierwszej reprezentacji Polski w piłce nożnej dołącza do FKS Stal Mielec S. A.

Pawel Janczyk spiker pierwszej reprezentacji Polski w pilce noznej

Pawel Janczyk spiker pierwszej reprezentacji Polski w pilce noznej

24.11.2022 r. nowym spikerem FKS Stal Mielec S.A. zostaje wielokrotnie wyróżniany nagrodą dla najlepszego spikera w Polsce- Paweł Jańczyk.

Paweł ma 42 lata i brał udział w największych w Polsce wydarzeniach artystycznych takich jak koncert Depeche Mode czy Beyonce.
Pracował z mikrofonem na meczach podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej, Mistrzostw Świata w piłce ręcznej oraz wielokrotnie na finałach Pucharu Polski. Miał również przyjemność być spikerem meczu Realu Madryt z Fiorentiną.

Był stałym spikerem na meczach Vive Kielce oraz przez ponad 10 lat na meczach Korony Kielce.
Aktualnie jest spikerem pierwszej Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Ogromnie cieszę się na współpracę ze Stalą Mielec, to klub z fantastyczną historią, która pisana jest także teraz poprzez udane występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce — mówi Paweł Jańczyk.

Przed nami dziewięć ligowych meczów do końca sezonu 2022/2023 i mam ogromną nadzieję, że będą to fantastyczne sportowe widowiska, a ja obiecuję ubarwić te mecze fajną muzyką i mikrofonową oprawą – zakończył nowy spiker Stali Mielec.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024