Czytasz: Rammstein nie zagra na Śląskim

Rammstein nie zagra na Śląskim

Program otwarcia Stadionu Śląskiego poznamy niebawem.

W styczniu internauci wysunęli swoją propozycję gwiazdy otwarcia Stadionu Śląskiego. Uroczystość miałby uświetnić występ, a w zasadzie show, niemieckiego zespołu heavymetalowego Rammstein. Panowie mieliby zagrać na stadionie 1 września.

“W związku z licznymi postami/wiadomościami - to wydarzenie ma na celu PRZEKONANIE ORGANIZATORA DO PODJĘCIA ROZMÓW Z ZESPOŁEM - to na razie nie jest pewne, ale im więcej nas będzie, tym większa szansa na koncert*” - napisano na wydarzeniu Rammstein na otwarcie Śląskiego.

Będący na finiszu Stadion Śląski ma rosnącą konkurencję w postaci Hali Gliwice, o klientów biją się również wspólnie Spodek i Międzynarodowe Centrum Kongresowe, na odwiedzających i to nie tylko kibiców stawiają również miejskie stadiony piłkarskie organizując różnego rodzaju zloty foodtrucków, dni otware czy jak w przypadku Areny Zabrze, na której gra Górnik - giełdę staroci. Otwarcie "Kotła Czarownic", bo tak też mówi się na ten obiekt, musi się odbyć z "przytupem".

Rammstein nie zagra na śląskim

Pomysł poparło ponad 10 tysięcy osób. Ich marzenie się najprawdopodobniej nie ziści. W tej sprawie napisaliśmy do zespołu. Otrzymaliśmy odpowiedź odmowną od menadżera muzyków.

Rammstein
Rammstein

- Codziennie otrzymujemy podobne zapytania, niestety nie wszystkie prośby jesteśmy w stanie spełnić. Chcemy być jak najbardziej sprawiedliwi i nie chcemy działać na niekorzyść innych, więc jest nam przykro, ale musimy odrzucić Twoją prośbę. - odpisał nam na pytanie o możliwość występu na Stadionie Śląskim menadżer zespołu Rammstein.

KTO NA OTWARCIU stadionu ŚLĄSKIEGO?

Otwarcie Stadionu Śląskiego
Otwarcie Stadionu Śląskiego

Budowa Stadionu Śląskiego jest już na ostatniej prostej. Na obiekcie pracuje obecnie 300 osób, aby termin zakończenia prac został dotrzymany. 15 czerwca ma się zakończyć budowa, później odbędą się odbiory, i jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to “Kocioł Czarownic” zostanie oficjalnie otwarty we wrześniu. Kto wystąpi? Z tym pytaniem zwróciliśmy się do właściciela obiektu, czyli Urzędu Marszałkowskiego. Urzędnicy mówią, że biorą pod uwagę docierające do nich sugestie.

- Prace nad programem jeszcze trwają. Jak tylko będziemy mogli ujawnić jego szczegóły, podzielimy się z Państwem tymi informacjami. - słyszymy od Marty Paluch z biura prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Szczegółowy plan otwarcia Stadionu Śląskiego mamy poznać 15 lutego.

ZOBACZ CO WYDARZYŁO SIĘ NA STADIONIE ŚLĄSKIM!

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News, Polityka
około 1 godziny temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
2 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
2 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
3 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News, Weekend
4 godzin temu Najpiękniejsze miasto w Czechach to nie Praga. Zdziwieni? [ZDJĘCIA]

Nocował tam Jan III Sobieski, a Wolfgang Amadeusz Mozart skomponował swą symfonię Nr 6 F-dur. A to dopiero początek...

News
6 godzin temu Dzisiaj za darmo sprawdzisz światła w samochodzie

Dzisiaj (15 grudnia) w wybranych stacjach, kierowcy za darmo mogą skontrolować i ustawić światła w samochodzie.