Czytasz: Rammstein nie zagra na Śląskim

Rammstein nie zagra na Śląskim

Program otwarcia Stadionu Śląskiego poznamy niebawem.

W styczniu internauci wysunęli swoją propozycję gwiazdy otwarcia Stadionu Śląskiego. Uroczystość miałby uświetnić występ, a w zasadzie show, niemieckiego zespołu heavymetalowego Rammstein. Panowie mieliby zagrać na stadionie 1 września.

“W związku z licznymi postami/wiadomościami - to wydarzenie ma na celu PRZEKONANIE ORGANIZATORA DO PODJĘCIA ROZMÓW Z ZESPOŁEM - to na razie nie jest pewne, ale im więcej nas będzie, tym większa szansa na koncert*” - napisano na wydarzeniu Rammstein na otwarcie Śląskiego.

Będący na finiszu Stadion Śląski ma rosnącą konkurencję w postaci Hali Gliwice, o klientów biją się również wspólnie Spodek i Międzynarodowe Centrum Kongresowe, na odwiedzających i to nie tylko kibiców stawiają również miejskie stadiony piłkarskie organizując różnego rodzaju zloty foodtrucków, dni otware czy jak w przypadku Areny Zabrze, na której gra Górnik - giełdę staroci. Otwarcie "Kotła Czarownic", bo tak też mówi się na ten obiekt, musi się odbyć z "przytupem".

Rammstein nie zagra na śląskim

Pomysł poparło ponad 10 tysięcy osób. Ich marzenie się najprawdopodobniej nie ziści. W tej sprawie napisaliśmy do zespołu. Otrzymaliśmy odpowiedź odmowną od menadżera muzyków.

Rammstein
Rammstein

- Codziennie otrzymujemy podobne zapytania, niestety nie wszystkie prośby jesteśmy w stanie spełnić. Chcemy być jak najbardziej sprawiedliwi i nie chcemy działać na niekorzyść innych, więc jest nam przykro, ale musimy odrzucić Twoją prośbę. - odpisał nam na pytanie o możliwość występu na Stadionie Śląskim menadżer zespołu Rammstein.

KTO NA OTWARCIU stadionu ŚLĄSKIEGO?

Otwarcie Stadionu Śląskiego
Otwarcie Stadionu Śląskiego

Budowa Stadionu Śląskiego jest już na ostatniej prostej. Na obiekcie pracuje obecnie 300 osób, aby termin zakończenia prac został dotrzymany. 15 czerwca ma się zakończyć budowa, później odbędą się odbiory, i jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to “Kocioł Czarownic” zostanie oficjalnie otwarty we wrześniu. Kto wystąpi? Z tym pytaniem zwróciliśmy się do właściciela obiektu, czyli Urzędu Marszałkowskiego. Urzędnicy mówią, że biorą pod uwagę docierające do nich sugestie.

- Prace nad programem jeszcze trwają. Jak tylko będziemy mogli ujawnić jego szczegóły, podzielimy się z Państwem tymi informacjami. - słyszymy od Marty Paluch z biura prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Szczegółowy plan otwarcia Stadionu Śląskiego mamy poznać 15 lutego.

ZOBACZ CO WYDARZYŁO SIĘ NA STADIONIE ŚLĄSKIM!

Czytaj więcej