Silesion.PL

serwis informacyjny

Oświadczenie Zarządu Stali Mielec w sprawie Akademii Piłkarskiej

Komunikat klubu STal Mielec

Komunikat klubu STal Mielec

Treść oświadczenia:

“W związku z wieloma pytaniami dotyczącymi prawidłowej nazwy akademii piłkarskiej Stal Mielec pragniemy poinformować, że poza AKADEMIĄ PIŁKARSKĄ PGE FKS STAL MIELEC nie istnieje żaden inny podmiot, szkolący młodzież, który ma coś wspólnego z naszym klubem.

Nie współpracujemy z żadnym podmiotem, który posługuje się nielegalnie nazwą nawiązującą do naszego klubu.

Wkrótce klub pozwie do sądu wszystkie podmioty piłkarskie, które używają nielegalnie nazwy Stal Mielec i wprowadzają w błąd nieświadomych zawodników i rodziców. Proceder wprowadzania w błąd musi zostać przerwany, a używanie tej legendarnej nazwy musi być zgodne z prawem.

Takie nieetyczne praktyki powodują, że młodzież nie trafia do AKADEMII PIŁKARSKIEJ EKSTRAKLASOWEGO KLUBU – jedynego na Podkarpaciu.

AKADEMIA PIŁKARSKA PGE FKS STAL MIELEC jest tylko jedna.

Apelujemy o zgłaszanie każdego incydentu wprowadzającego w błąd potencjalnych zawodników zainteresowanych uprawianiem sportu w naszym klubie.

Z poważaniem
Jacek Klimek
prezes Zarządu FKS STAL MIELEC S.A.”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024