Silesion.PL

serwis informacyjny

Osiedle Kościuszki w Chorzowie: kolejna pula mieszkań w sprzedaży

Grupa J.W. Construction uruchomiła sprzedaż mieszkań w kolejnym budynku należącym do Osiedla Kościuszki w Chorzowie. To kameralna inwestycja wyróżniająca się m.in. ze względu na atrakcyjną lokalizację w samym centrum miasta, tuż przy Parku Śląskim, a także wysoki standard wykończenia. W nowej puli dostępne są różnorodne mieszkania o powierzchni od 31 do 80 m2.

Budowa Osiedla Kościuszki została oficjalnie zakończona w połowie 2023 roku. Od tego momentu chorzowska inwestycja, w skład której wchodzi 6 budynków o zróżnicowanej wysokości, powoli zaczyna zapełniać się nowymi mieszkańcami. 

J.W. Construction wprowadziło właśnie do sprzedaży kolejny budynek liczący 89 mieszkań o podwyższonym standardzie. Potencjalni inwestorzy mają do wyboru zarówno kompaktowe kawalerki, jak i 2- oraz 3- pokojowe mieszkania idealne dla młodych par lub rodzin z dzieckiem, a także przestronne 4-pokojowe mieszkania o powierzchni do 80 m2. Do mieszkań przynależą duże balkony oraz tarasy mieszczące się na ostatniej kondygnacji.

Nowi lokatorzy mają także możliwość zakupu miejsc parkingowych w podziemnych halach garażowych bądź na parkingu naziemnym. Osiedle jest ogrodzone i chronione. Mieszkańcy cenią też tę inwestycję z uwagi na wysoki standard wykończenia  części wspólnych oraz funkcjonalne rozkłady mieszkań.

Strategiczna lokalizacja Osiedla Kościuszki

Wyróżnikiem Osiedla Kościuszki jest jego strategiczna lokalizacja. Inwestycja mieści się w samym sercu Chorzowa, tuż przy głównych węzłach komunikacyjnych, placówkach edukacyjnych czy punktach handlowo-usługowych. Z drugiej strony, w bliskim sąsiedztwie znajduje się Park Śląski nazywany zielonymi płucami Górnego Śląska. 

– Osiedle Kościuszki jest kameralną, przemyślaną i jakościową inwestycją stanowiącą bezpieczną, spokojną oazę w gąszczu kilkumilionowej Aglomeracji Śląskiej. Współpracujący z nami lokalni architekci zadbali o to, by Osiedle spełniało oczekiwania osób prowadzących przeróżne style życia – mówi Małgorzata Ostrowska, Dyrektorka Pionu Sprzedaży i Marketingu w J.W. Construction.

J.W. Construction stawia na Śląsk

Osiedle Kościuszki jest kolejną inwestycją w portfelu J.W. Construction na Górnym Śląsku. Deweloper zrealizował tam również zlokalizowane w Katowicach Osiedle Nowe Tysiąclecie. Firma stawia na Aglomerację Śląską m.in. ze względu na jej duży potencjał inwestycyjny. 

– Aglomeracja Śląska to unikalny rynek nieruchomości, wyróżniający się na tle reszty kraju bardzo korzystnym stosunkiem zarobków do cen nieruchomości. Choć o Śląsku mówi się głównie przez pryzmat Katowic, naszą uwagę przykuwają właśnie mniejsze, ościenne miasta, jak Chorzów, które bardzo dobrze rokują pod kątem inwestycyjnym – mówi Małgorzata Ostrowska z J.W. Construction. – Chorzów jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą Aglomeracji, ma też rozwinięty rynek pracy i  jest miejscem przyjaznym do życia, m.in. dzięki rosnącej świadomości ekologicznej jego mieszkańców czy licznym inicjatywom zwiększającym jakość i komfort życia Chorzowian – podsumowuje Małgorzata Ostrowska. 

J.W. Construction to jeden z największych i najbardziej znanych polskich deweloperów mieszkaniowych z 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Firma może pochwalić się liczbą ponad 34 tysięcy sprzedanych mieszkań oraz ponad 600 domów w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni, Krakowie, Poznaniu i Szczecinie, a także poza krajem. W portfolio JWC znajdują się także nieruchomości aparthotelowo-komercyjne, jak Wola Invest czy Jerozolimskie Invest w Warszawie oraz obiekty hotelowe: kompleks Czarny Potok Resort&Spa w Krynicy Zdroju, Hotel Dana w Szczecinie czy sieć Hoteli 500 nad Zegrzem, w Tarnowie Podgórnym oraz w Strykowie. J.W. Construction ma także w swojej grupie kapitałowej własną spółkę wykonawczą oraz fabrykę w Tłuszczu. Więcej informacji na temat firmy oraz aktualnie realizowanych inwestycji można znaleźć na stronie www.jwc.pl.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024