Czytasz: Biel i złoto na czerwonym dywanie

Biel i złoto na czerwonym dywanie

Przygotowaliśmy dla was przegląd oskarowych kreacji, także tych męskich.

 - Tegoroczne stylizacje gwiazd podczas Gali rozdania Oskarów 2017 były bardzo różnorodne! Wiele gwiazd postawiło na białe i jasne kreacje, mimo to każda była inna i zaskakująca. Nie było nudno, a to nam się podoba. Pojawiły się kreacje stonowane, ale bogate fasonowo, a także proste, ale wyszywane kryształami, ozdabiane piórami czy frędzlami - mówi w rozmowie z nami stylistka Alisa Wysocka z Codedress.pl.

Oscary 2017 - zobacz kreacje:

zdjęcia: The Academy/Facebook, www.harpersbazaar.com

Stylistom najbardziej spodobała się sukienka Emmy Stone. - Zachwyciła nas nie tylko swoim talentem, dzięki któremu zdobyła statuetkę, ale także piękną stylizacją inspirowaną latami dwudziestymi.

- Kreacja Givenchy podkreśliła urodę aktorki. Rude włosy i porcelanowa cera idealne komponowały się z suknią. To był zdecydowanie dobry wybór – mówi Alisa Wysocka.

Taka okoliczność jak oskarowa gala zobowiązuje mężczyzn do ubrania smokingu - pół formalnego stroju wieczorowego. Idealnie dobrany smoking dodaje szyku oraz nonszalancji.

- Bardzo dobrze prezentował się Justin Timberlake, wybierając klasyczny, idealnie dobrany smoking. Z kolei Ryan Gosling pojawił się w smokingu Gucci. Postawienie na niebanalną koszulę z małym żabotem oraz aksamitną muszkę okazało się trafnym wyborem, Gossling wyglądał bardzo dobrze – dodaje stylistka.

Czytaj więcej