Czytasz: Oryginalne prezenty walentynkowe

Oryginalne prezenty walentynkowe

Zbliżają się walentynki 2018, czyli święto zakochanych. Tego dnia wielu miłujących się wręczy sobie prezenty. Te z kolei można podzielić na kilka grup. Są pewniaki - gdy wiemy, czego pragnie obdarowywana osoba. Czasami wiemy "mniej więcej" i też udaje nam się trafić. Zdarzają się także... miłośni ryzykanci. Jeśli zależy Wam na niesztampowym i oryginalnym prezencie, możecie wybrać którąś z naszych poniższych propozycji. Nie gwarantujemy pozytywnego odbioru, ale efekt zaskoczenia murowany. Zobaczcie nietypowe pomysły na prezenty na walentynki 2018.

Oryginalne prezenty na walentynki 2018: 1 - piżama

Mężczyźni chętnie kupują kobietom na walentynki bieliznę. Czasem zdarza się i w drugą stronę. W obu przypadkach warunek jest jeden - bielizna ma budzić miłosne skojarzenia. A co, gdyby tak kupić na walentynki... zestaw piżam?

fot. rakuten.com

Oryginalne prezenty na walentynki 2018: 2 - jadalna bielizna
 

A skoro jesteśmy już przy bieliźnie... Wiedzieliście, że można kupić jadalne części tej garderoby? Mało tego, do nabycia w sieci jest również jadalny bukiet. Tak, zamiast kwiatów zawiera mięso.

fot. Instructables.com

Oryginalne prezenty na walentynki 2018: 3 - rękawica w kształcie serca

Bo przecież miłość to także trzymanie się za ręce. A walentynki są w lutym, w Polsce zwykle wtedy mrozy, itd. Miłosna rękawica w kształcie serca z pewnością ogrzeje dłonie dwojga.

fot. wanelo.com

Oryginalne prezenty na walentynki 2018: 4 - miłosne skarpety

Skarpety być może nie kojarzą się szczególnie dobrze z miłością, czy w ogóle - z wymarzonym prezentem, ale te są szczególne. Mają nawet specjalną kieszonkę. Na co? Wystarczy spojrzeć.

fot. zoraab.com

 

Oryginalne prezenty na walentynki 2018:  5 - serce

Serce, o tak. Ale nie takie symboliczne. Takie, no wiecie, wyglądające naturalnie. Przynajmniej w miarę, bo w formie pluszowej przytulanki, pokrytej metaliczną farbą. Super, nie?

fot. amazon.com

 

Czytaj więcej