Czytasz: Oryginalne prezenty na Dzień Matki. Co jej kupić?

Oryginalne prezenty na Dzień Matki. Co jej kupić?

Dzień Mamy już 26 maja. Co kupić mamie na jej święto?

Prezent na Dzień Matki 2018: Co kupić mamie na jej święto?

W Polsce Dzień Matki obchodzimy 26 maja, ale nie wszędzie tak jest. W USA Dzień Matki obchodzony jest w drugą niedzielę maja i jest uznany za święto narodowe! Ten dzień został ustanowiony jako wyraz szacunku dla naszych matek za trud włożony w nasze wychowanie. Obdarowujemy je wtedy kwiatami, laurkami i drobnymi prezentami. Jakie prezenty na Dzień Matki 2018 są najlpopularniejsze? Jaki prezent na Dzień Matki kupić? Co kupić mamie na Dzień Matki, aby była zadowolna? Podpowiadamy.

Przeczytaj równieżKIEDY JEST DZIEŃ MATKI 2018?

Pomysł na prezent na Dzień Matki 2018: 1. Butelka dobrego wina

Mówi się, że tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie. Ale pamiętaj. To Twoja Matka. Raz w roku warto wydać kilka złotych więcej i kupić naprawdę smaczne wino. Wbrew pozorom dobre wino na Dzień Matki nie kosztuje fortuny. Dobrym pomysłem na Dzień Matki jest wizyta w specjalistycznym sklepie, gdzie sommelierzy na pewno zaproponują coś co przemówi do Twojej Matki, a Tobie nie wydrenuje kieszeni. 

Pomysł na prezent na Dzień Matki 2018: 2. Warsztaty modowe

Specjaliści podpowiedzą Twojej Mamie jak dobrać odpowiednie stroje na różne okazje, jak dobierać biżuterię i dodatki. Dadzą cenne wskazówki jak wyglądać modnie, ale i czuć się swobodnie w swoim ciele. Warsztaty modowe jako prezent na Dzień Matki zdecydowanie polecamy.

Pomysł na prezent na Dzień Matki 2018: 3. Biżuteria

Ma dużo? Jeszcze nie słyszałam, żeby któraś kobieta miała za dużo biżuterii. Tylko najpierw zorientuj się, czy nosi srebro czy złoto i czy na pewno nosi kolczyki! Biżuteria jako prezent na Dzień Matki 2018 to zdecydowanie jeden z lepszych pomysłów!

Pomysł na prezent na Dzień Matki 2018: 4. Lot balonem

A może niekonwencjonalny prezent na Dzień Matki 2018? Daj mamie oderwać się na chwilę od ziemi. Nie jest tak to ekstremalne jak skok na bungee, ale chwila w przestworzach przy pięknej pogodzie na pewno poprawi jej humor i sprawi dużo radości!

Pomysł na Prezent na Dzień Matki 2018: 5. Bilety do opery/teatru/na koncert

Kulturalne wyjście, wieczór spokoju od domu i pędu życia codziennego. Zdecydowanie jest to dobry pomysł na prezent na Dzień Matki 2018 - zapewnić mamie trochę spokoju w ciekawym anturażu. I pamiętaj! Podaruj dwa bilety. Samotne wyjście nie daje tyle radości, jeśli nie masz jej z kim dzielić.

Przeczytaj równieżKIEDY JEST DZIEŃ MATKI 2018?

Pomysł na prezent na Dzień Matki 2018: 6. Voucher na tatuaż

To pomysł na prezent na Dzień Matki 2018 dla tych odważniejszych mam. Mama z pewną nostalgią ogląda Twoje tatuaże, chciałaby sobie zrobić coś drobnego, ale z drugiej strony twierdzi, że jej nie wypada "w jej wieku"? Może warto sprawdzić jakie style jej odpowiadają, a następnie lekko sprowokować ją do decyzji kupując voucher na nieduży tatuaż.

Przeczytaj równieżKIEDY JEST DZIEŃ MATKI 2018?

Pomysł na prezent na Dzień Matki 2018: 7. Kurs robienia lasu w słoiku

Koncept lasu w słoiku stał się ostatnio niesamowicie popularny. Jednak cena takiego słoja często jest bardzo wysoka, a zrobienie go samemu da mamie bardzo dużo satysfakcji przy dużo niższych kosztach. Taki las nie wymaga właściwie opieki, więc będzie idealnym "zielonym punktem" w mieszkaniu każdej zabieganej matki.

Przeczytaj równieżKIEDY JEST DZIEŃ MATKI 2018?

fot. Pixabay