Czytasz: Orszak Trzech Króli w Katowicach. Zobaczcie zdjęcia!

Orszak Trzech Króli w Katowicach. Zobaczcie zdjęcia!

Ulicami polskich miast przechodzą Orszaki Trzech Króli. Mieszkańcy Katowic przeszli w tym roku zmienioną trasą.

Zobacz zdjęcia z Orszaku Trzech Króli 2018:

 

 

- Przyjdźcie i weźcie udział w największych jasełkach na świecie. W programie: porywające scenki jasełkowe, śpiewanie kolęd wraz z kilkoma tysiącami idących w Orszaku, koncert zespołu Tysiąclatki i najważniejsze - niesamowite przeżycie duchowe! Bądźcie tam z nami! - zachęcają organizatorzy tegorocznego Orszaku w Katowicach

Kabaret młodych panów zapraszana na ORSZAK TRZECH KRÓLI 2018 

Orszak Trzech Króli 2018 Katowice

Orszak Trzech Króli 2018 Katowice: trasa

O 13:15 na placu przed Katedrą Chrystusa Króla rozpocznie się formowanie kolumny i prezentacja orszaków: europejskiego, azjatyckiego i afrykańskiego. Tam też odegrana zostanie pierwsza scena, a o 14:00 Orszak Trzech Króli 2018 przejdzie ulicą Powstańców na róg ul. Wita Stwosza i placu Miarki. Kolejna scena ustawiona zostanie na schodach Urzędu Wojewódzkiego przy placu Sejmu Śląskiego. Stamtąd Orszak Trzech Króli 2018 przejdzie ulicą Powstańców na plac Rady Europy. Finał zaplanowano na godz. 15:00 na placu Żołnierza Polskiego na os. Paderewskiego.

Orszak Trzech Króli 2017 w Katowicach:

ORSZAK TRZECH KRÓLI 2018 KATOWICE: Parkingi

Wszyscy, którzy chcą przyjechać na Orszak Trzech Króli 2018 samochodem mogą zaparkować w dwóch miejscach. Pierwsze to okolice CH Belg przy ul. Granicznej, drugie to parking na Placu Sejmu Śląskiego przy ul. Jagiellońskiej. W obydwu miejscach będzie można skorzystać z bezpłatnego autobusu. Do zaparkowania na Os. Paderewskiego trzeba będzie mieć specjalne zezwolenia.

Czytaj więcej