Silesion.PL

serwis informacyjny

Orkiestra Górnicza zagra podczas meczu Zagłębia Lubin z Lechem Poznań.

Orkiestra Gornicza zagra podczas meczu Zaglebia Lubin z Lechem poznan

Orkiestra Gornicza zagra podczas meczu Zaglebia Lubin z Lechem poznan

Już w najbliższą niedzielę drużyna KGHM Zagłębia Lubin zmierzy się na własnym stadionie z liderem rozgrywek PKO Ekstraklasy – Lechem Poznań. Ten mecz, z uwagi na uroczystości barbórkowe będzie miał wyjątkową oprawę.

Przypomnijmy, 4 grudnia w całej Polsce obchodzimy „Barbórki”, czyli dzień Świętej Barbary, patronki całej Górniczej Braci. W tym roku Zagłębie Lubin, pomimo trudnych czasów, chce potrzymać tradycję i z tej okazji dla swoich kibiców przygotował niespodziankę.

Zanim niedzielne starcie dostarczy wrażeń sportowych, zgromadzonej na Stadionie Zagłębia publiczności zaprezentuje się Orkiestra Górnicza ZG Lubin

 Jako Klub od wielu lat jesteśmy związani z Górnictwem i chcemy podtrzymywać górnicze tradycje. Z tej okazji zaprosiliśmy na mecz Orkiestrę ZG Lubin. Mieliśmy już okazje współpracować dwa lata temu, podczas spotkania z Arką Gdynia, rozgrywanego na dziesięciolecie Stadionu Zagłębia. Wtedy wyszło bardzo fajnie i w tym roku, z uwagi na „Barbórki” postanowiliśmy to powtórzyć – mówi Marek Wachnik, dyrektor PR i Marketingu.

To nie jedyne atrakcje, jakie czekają na sympatyków, którzy tego dnia zdecydują pojawić się na obiekcie Miedziowych. Z okazji „Barbórki” Klub zachęca do przyjścia na stadion w mundurze Górniczym, dzięki czemu będzie można odebrać bilet na to spotkanie za symboliczną złotówkę.

Zapowiada się ciekawe widowisko, dlatego niedzielna rywalizacja cieszy się dużym zainteresowaniem. W związku z tym na stadion warto wybrać się wcześniej, aby uniknąć kolejek przy kasach w dniu meczu. Klub przypomina również o trwającej akcji „Miedziowy Mikołaj”, do której wciąż mogą włączyć się sympatycy Miedziowych. W trakcie spotkania pod sektorami wolontariusze będę zbierać artykuły spożywcze, które to następnie przekazane zostaną dla dzieci z domów dziecka.

Początek meczu już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:30.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author