Silesion.PL

serwis informacyjny

One Fist – nowa freakowa federacja z walkami jedną ręką przy stole

One Fist nowa freakowa federacja z walkami jedna reka przy stole

One Fist nowa freakowa federacja z walkami jedna reka przy stole

W marcu zadebiutuje nowa freakowa federacja pod nazwą One Fist Federation. Zasady pojedynków będą jednak inne niż w pozostałych federacjach jak Fame, Prime Show, High League czy Elite Fighters, czyli MMA, K-1 czy boksie. Walki w One Fist będą się odbywały przy stole z uchwytami. Zawodnicy będą mogli walczyć na gołe pięści lub w rękawicach. Zasady? 3. rundy po 90 sekund, 4. runda do wyłonienia zwycięzcy przez nokaut. Pierwsza gala z darmowym streamem online już 8 marca 2022 roku!

O szczegółach gali One Fist Federation opowiada sędzie tej federacji, Michał Wlazło:

Witam! Nazywam się Michał Wlazło. Mam przyjemność być sędzią głównym nowej federacji na polskim rynku One Fist Federation.
Jest to znana formuła: walki odbywać się będą przy specjalnie zaprojektowanym stole z uchwytami. Zwodnicy biją się jedną ręką w “piąstkówkach” bądź bez, w zależności od zakontrakotowania walki, uderzając w korpus lub głowę.
Pojedynki będą się toczyć na dystansie trzech (3) rund, po 1,5 minuty (90 sekund) każda, z tym że nie liczymy punktów. Walka nie może się zakończyć na punkty, sędziowie punktowi nie będą potrzebni w tej sytuacji. Jedyna możliwość zakończenia walki to nokaut, a przeważnie będą to cięzki nokaty w tej federacji, w tej formule.
Także trzy rundy po 1,5 minuty, czwarta runda do “odcięcia”, do uzyskania wyniku przez nokaut. O zakończeniu walki decyduję trzy knockdowny w rundzie lub nokaut.Tylko i wyłącznie.
Zawodnicy muszą podczas walki cały czas trzymać się uchwytów, gdyż po pierwszym puszczeniu uchwytu mamy ostrzeżenie od sędziego, po drugim puszczeniu uchwytu minus punkt, trzecie puszczenie uchwytu kończy walkę poprzez dyskwalifikację.
Oczywiście tylko intencjonalne puszczenia uchwytów bierzemy pod uwagę. Nie liczy się po uderzeniu, po ciosie, po tego typu sytuacjach.
Pierwsza gala już w marcu tego roku. Karta walk jest skompletowana. Szykujcie się na wielkie emocje.
Transmisja będzie oczywiście darmowa. Stream w internecie będzie ogólnie dostępny. Będziecie mogli się zapoznać z federacją, z zasadami, z zawodnikami i być może zgłosicie się na następną.

Zasady i szacunek! One Fist to miejsce w którym nie będziemy szukać sztucznych dymów, afer koperkowych i nie będzie nabijania sobie lajków pompowanymi konfliktami…” – czytamy pod zwiastunem pierwszej gali One Fist – “To ma być i będzie miejsce gdzie będzie liczyć się serce do walki i szacunek do przeciwnika który podejmie wyzwanie. Będzie to elitarny fight club gdzie nie ma miejsca na brak szacunku ! Tworzą tą federację ludzie z zasadami i to się nie zmieni. Mówi się, że zasady są po to żeby je łamać… My uważamy inaczej, łamać to można sobie ręce na czyjejś szczęce a nie zasady“.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024