Czytasz: Na studniówkę poszedł z celebrytką

Na studniówkę poszedł z celebrytką

Znalezienie wymarzonej partnerki na pierwszy dorosły bal nie jest takie proste. Chyba, że pomogą media społecznościowe. Licealista z Olkusza dzięki nim na studniówce bawił się z prezenterką Eska TV.

Ola Kot na studniówce w Zawierciu

Zazdrościli mu nie tylko koledzy. Na czarną, tiulową sukienkę z odważną koronką na gorsecie, spoglądały też koleżanki Damiana Banysia - maturzysty z V Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu. Nastolatek w minioną sobotę bawił się w sali bankietowej hotelu Villa Verde w Zawierciu. Ze znaną celebrytką w roli studniówkowej partnerki. - Wciąż nie dowierzam – przyznawał z uśmiechem.

Pomógł mu nawet znany raper

Ową celebrytką jest Ola Kot, prezenterka stacji telewizyjnej Eska TV. Damian szykując się do studniówki, wpadł na pomysł, by napisać do dziennikarki na jej profilu Facebookowym. - Oczytałam wiadomość od Damiana i zupełnie nieświadoma tego, co się może wydarzyć, po prostu napisałam 20 tys. polubień i idę – napisała na swoim koncie Ola Kot. Co ciekawe, młodego olkuszanina wsparł m.in. raper TEDE. Udostępnił jego prośbę na swoim profilu. I stało się, pułap polubień szybko został osiągnięty.

Partner jak z okładki

Co ciekawe, Ola Kot nie jest jedyną celebrytką, która w minioną sobotę bawiła się na studniówce w Zawierciu. W sali Nowa Riviera spotkać można było Mistera Polski 2015 - Rafała Jonkisza. Jego partnerką była Kamila Walo, uczennica LO im. mjr. Henryka Sucharskiego w Myszkowie. W tym przypadku też sprawdziły się media społecznościowe. Kamila „wygrała” Jonkisza w konkursie ogłoszonym ja jego fanpage'u.

Czytaj więcej